Presunúť na hlavný obsah

Zamilovala som sa do najlepšieho kamoša môjho muža: Keď sme spolu začali spávať, pochopila som, že nás to zničí

Partnerské vzťahy

Milostný trojuholník nikdy neveští nič dobré. A pokiaľ ho máte s dvomi najbližšími ľudmi je to ešte horšie. Existuje z toho vôbec cesta von?

Emocionálne sme sa jeden druhému vzďaľovali a prejavilo sa to aj v spálni

Simona a Adam mali klasické, na oko dobre fungujúce manželstvo. Dali sa dokopy na strednej, po výške sa vzali a po štátniciach ona otehotnela. Narodila sa im dcérka a o dva roky na to syn. Boli skvelými priateľmi, dobre si rozumeli, mali k sebe blízko, no po tom, čo sa stali rodičmi sa ich sexuálny život dal nejako do úzadia. Nemali na seba toľko času, zaoberali sa inými vecami a postupne sa vášeň vytrácala. Ani jeden tomu nevenovali veľkú pozornosť, až do chvíle, kedy to prišlo do kritického bodu a presiahlo únosnú hranicu. 

"Adama som milovala, bol láskou môjho života. No keď sme sa stali rodičmi, nejako sa sme sa začali jeden druhému odsudzovať. Áno, trávili sme spolu čas, no emocionálne sme sa jeden druhému vzďaľovali. A rovnako to bolo aj v spálni. Postupne sa náš sex premenil na obyčajnú rutinu, ktorú sme brali ako povinnosť, no žiadna vášeň medzi nami nebola."

Prečítajte si: Bol ženatý a ja som ho chcela pre seba: Splnila som mu ten najtajnejší sex, po akom túžil

"V čase, keď sme v tomto smere prežívali krízu, začala som sa nejako zbližovať s Adamovým najlepším kamošom Jurajom. Býval o dve ulice nižšie, takže sme sa pravidelne stretávali. Poznala som ho rovnako ako môjho muža - roky. A vo veľa veciach mi mimoriadne imponoval. Páčil sa mi fyzicky, ale priťahovali ma aj jeho vlastnosti, ktoré môjmu mužovi chýbali. Bol sebavedomý, dominantný, zároveň citlivý, láskavý a milý."

No a stačil jeden večer, keď bola Simona sama doma s deťmi, aby sa zamotala do niečoho, čo by jej inak ani nenapadlo. Adam bol na služobnej ceste v Prahe a jej večer vyhodilo poistky. Nevedela si s tým poradiť, tak zavolala Jurajovi. Okamžite prišiel nahodil hlavný istič a zostal na pohárik. Keď uložila deti, ešte sa spolu dlho rozprávali. No od obyčajného rozhovoru prešli k niečomu inému. 

"Ani neviem ako sa to stalo. Bolo to rýchle, nespútané, dobrodružné a vzrušujúce. Áno hoci moje deti spali vo vedľajšej izbe, ja som skončila v našej spálni s cudzím chlapom. No nezostalo to len pri jednej noci. Začali sme spolu spávať pravidelne. Trvá to už rok a mňa to vnútorne ničí. No nedokážem to ukončiť a ani Adamovi povedať pravdu."

Neprehliadnite: Všetko bolo idylické: Až do momentu, keď sme sa prvýkrát intímne zblížili

"Je mi jasné, že tento trojuholník ničí všetkých a aj toho, kto o tom netuší. Podvádzam vlastného muža, moje deti a aj keď nevedia, čo je vo veci, mojim správaním trpia. Len je to ako nejaký začarovaný kruh, z ktorého ja sama nevidím východisko."

Dokázali by ste v takomto prípade odpustiť neveru?

spolu hlasovalo 2418 ľudí

Áno
208
Nie
2210