Presunúť na hlavný obsah

Prvý luxusný lifestylový hotel v Českej republike: V srdci Prahy nájdete dokonalé miesta pulzujúce životom

Cestovanie

Praha sa stala domovom prvého luxusného lifestylového hotela. Päť hviezdičkový Andaz Prague nájdete na Senovážnom námestí, v pamiatkovo chránenej budove bývalého Cukrovarníckeho paláca.

Svojim hosťom ponúkne jedinečnú atmosféru, spájajúcu mystickú históriu s modernými trendmi. Unikátny dizajn je inšpirovaný mýtmi a legendami českej histórie, prezentuje diela českých umelcov a bohatý remeselný odkaz. 

Prečítajte si: Filip varil pre arabského princa: Slováci si často neuvedomujú, aký poklad máme v našich kuchyniach

Hotel má prepracovaný koncept, ktorý očarí všetky zmysly. Na mieste nájdete samostatnú exkluzívnu reštauráciu ZEM a bar MEZ, ktoré oslovia nielen hotelových hostí, ale aj miestnu klientelu a medzinárodných svetobežníkov. Dokonalým miestom pre relax je Klara Rott The Spa, kde pracujú s extra čistou a mimoriadne účinnou českou bio kozmetikou Klara Rott.

Exkluzívny päť hviezdičkový Andaz Prague je prvým hotelom americkej hotelovej siete Hyatt v Českej republike a piatym hotelom Andaz v Európe. Súčasťou je 152 izieb, 24 apartmánov a 5 veľkoryso dimenzovaných priestorov, ktoré skvele poslúžia pre usporadúvanie akcií najrôznejších štýlov.

„Praha je nádhernou európskou metropolou a mám veľkú radosť, že Andaz Prague predstaví svoj unikátny koncept, spájajúci luxus so životným štýlom, práve tu. Verím, že osloví cestovateľov z celého sveta, ktorí vďaka nemu lepšie spoznajú lokálnu kultúru i toto krásne mesto. Osobný štýl hotela prepájajúce globálne a lokálne prostredie, však iste zaujme aj miestnu klientelu,“ hovorí Doris Hecht, generálna riaditeľka hotela.

Dizajn hotela, ktorý je dielom madridského štúdia Brome Robbins, rešpektuje jedinečný charakter miesta a je okúzľujúci pre všetky zmysly. Na tomto mieste sa história citlivo stretáva s najnovšími trendmi a technológiami v novej perspektíve. 

ZEM  gastronomická oáza v centre Prahy

Názov reštaurácie je inšpirovaný Zemou, ako zdrojom obživy pre faunu a flóru, ktorú oslavuje prostredníctvom kulinárskeho umenia. Pracuje s inovatívnym konceptom avantgardnej českej bistronomie. Osloví sofistikovaných hostí, ktorí si radi vychutnávajú gastronómiu na tej najvyššej úrovni i neopakovateľnú atmosféru. Základom menu sú vysoko kvalitné suroviny a lokálne ingrediencie spracované do podoby modernej českej kuchyne.

Reštaurácia nie je vyhradená len pre hotelových hostí, vďaka oddelenému vchodu sa dozaista stane obľúbeným útočiskom taktiež pre miestnych. Executive chef je Eric Pellen  inovatávny a kreatívny profesionál, ktorý pôsobil v mnohých oceňovaných reštauráciách a hoteloch, aj londýnskej Kitchen W8 s jednou michelinskou hviezdou.

Neprehliadnite: Tour de cukrárne: Najlepšie koláče, najkvalitnejšia čokoláda a malé hriešnosti, ktoré si skrátka treba občas dopriať

Bar MEZ

MEZ je trendy „place to be“, ktoré ocenia nielen svetobežníci. Radi sa tu budete stretávať s priateľmi či klientmi na kávu alebo drink. V čele tímu miestnych mixológov stojí Daniel Prokeš, ktorý má za sebou bohaté skúsenosti v odbore. Pracoval mimo iné v baroch niekoľko exkluzívnych pražských hotelov.
Pripravte sa na dokonale vyvážené kokteily, inšpirované pradávnou mocou českej mytológie. MEZ je miestom odpočinku, stretávania sa a drobných pôžitkov. To všetko v spojitosti s pravidelným programom a zaujímavými akciami. Dokonalý kút pulzujúci životom v samom srdci Prahy.

Relax v hotelovom spa

V hoteli nájdete taktiež saunu, posilňovňu a unikátne Klara Rott The SPA, kam si môžete zájsť na tvárové a telové ošetrenia s extra čistou a mimoriadne účinnou českou bio kozmetikou Klara Rott. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe