Presunúť na hlavný obsah

Úspech slovenských topmodeliek na Madrid Fashion Weeku: Prišla aj samotná španielska kráľovná Letizia!

Modeling

Jedna z najúspešnejších topmodeliek Barbora Brušková z Elite Bratislava sa počas španielskeho týždňa módy stretla so samotnou kráľovnou Letiziou, stihli prehodiť aj pár slov.

Barbora Brušková z agentúry Elite Model Management patrí medzi naše najúspešnejšie topmodelky, ktoré majú sľubnú kariéru doma i v zahraničí. Len nedávno absolvovala Madrid Fashion Week, kde zažiarila na móle prezentujúc tvorbu niekoľkých dizajnérov. 

Barbora odštartovala svoju modelingovú kariéru v prestížnej súťaži Schwarzkopf Elite Model Look pre ČR a SR, dnes je z nej úspešná topmodelka.

Čítajte tiež: 17-ročná Slovenka uspela vo svete! Lenka Saturyová ako nová generácia modelingu, ktorú sme mali česť spoznať

Barbora Brušková žiarila na Madrid Fashion Weeku

„Fashion weeku v Madride som sa zúčastnila druhýkrát a i tento rok som si tieto dni užila. Je to oveľa uvoľnenejšie ako v iných mestách, všetky módne prehliadky sa konajú na jednom mieste a tak nemusíme lietať po celom meste. Aj ľudia sú tu vždy veľmi priateľskí, milí a je vidieť, že ich móda naozaj baví,“ prezradila krátko po návrate. 

Stretnutie so španielskou kráľovnou Letiziou

Barbora počas týždňa módy mala tú česť stretnúť sa so samotnou španielskou kráľovnou Letiziou. Manželka kráľa Filipa VI. si nenechala ujsť fashion week a podporu lokálnej tvorby. Práve značka Hannibal Laguna patrí medzi tie, ktoré vytvorili niekoľko modelov pre kráľovnú. A keďže slovenská topmodelka predvádzala pre túto značku, ocitla sa tak v tesnej blízkosti kráľovnej:
„Na prehliadky sa po 12 rokoch na jeden deň prišla pozrieť španielska kráľovná Letizia, s ktorou som mala dokonca príležitosť prehodiť pár slov,“ neskrývala svoje dojmy. 

Tohtoročné fashion weeky sa nesú aj duchu solidarity vzhľadom na situáciu, ktorá sa deje u našich východných susedov. „Niektorí módni návrhári vyjadrili na svojich prehliadkach solidaritu vlajkou alebo modrou a žltou farbou vo svojich kolekciách. Svet sa nemôže zastaviť avšak svojimi činmi môžeme aspoň prejaviť spolupatričnosť a som rada, že to tak bolo v atmosfére aj cítiť,“ dodala Barbora na záver.

Neprehliadnite: Prvá transgender modelka, ktorú spomedzi týchto krások nerozoznáte: Tipnete si, ktorá z nich to je?

Baya Koláriková mala v Madride premiéru

Na Fashion weeku v Madride mala tentokrát premiéru aj jej kolegyňa, topmodelka Baya Koláriková. Topmodelka odštartovala svoju kariéru rovnako v prestížnej súťaži Schwarzkopf Elite Model Look pre ČR a SR. 

V súčasnosti väčšinou pôsobí v Tokiu, a tak zažila úplne niečo iné a spoluprácu si veľmi pochvaľovala. 
„Fashion week v Madride bol fantastický. Toto bolo moje prvý krát na Madridskom fashion weeku a moje dojmy sú: extrémne dobrá organizácia, profesionalita, priateľskosť a samozrejme…krásne kolekcie! Outfity boli odvážne, hravé a veľmi elegantné... radosť v nich kráčať po móle. A samozrejme sám Madrid: wow, que hermosa!!“ zhodnotila topmodelka Baya Koláriková.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe