Presunúť na hlavný obsah

Jennifer Lopez povedala áno: Vďaka tomuto môže láska na druhý pokus výjsť, radí ďalším ženám

Zahraničné celebrity

Speváčka Jennifer Lopez nemala na lásku dlhé roky šťastie. Aj sa mnohokrát objavovala po boku nových partnerov, žiaden z jej vzťahov nebol stabilný... až doteraz.

Ešte pred dvoma rokmi plánovala svadbu Jennifer Lopez so svojím vtedajším snúbencom, bývalým športovcom Alexom Rodriguezom. Slávny pár, ktorý už od začiatku sprevádzali kontroverzie, svoj veľký deň odkladali kvôli neustále prebiehajúcej pandémii. Ešte predtým, než stihli zrealizovať svoj veľký plán - a to honosnú svadbu v Taliansku, sa však objavili spory. 

Bola to údajná Alexova nevera, ktorá zasadila konečnú ranu do vzťahu JLo a Aroda, ako bejzbalového hráča mnohí prezývali. Aj keď si Alex naivne myslel, že mu slávna speváčka aféru odpustí a vráti sa k nemu, nestalo sa tak. Namiesto toho našla podporu a lásku v náručí svojho bývalého snúbenca, herca Bena Afflecka. 

Prečítajte si: Jedno z najstabilnejších celebritných manželstiev: Začiatok ich vzťahu pritom sprevádzal škandál, ustáli by ste to?

Stará láska nehrdzavie

Už pár týždňov po tom, čo sa prevalilo, že kedysi ikonická dvojica spolu opäť randí, začal mediálny ošiaľ. „Obidvaja si užívajú prítomnosť toho druhého. Akoby začali tam, kde kedysi skončili,'' uviedol zdroj z okolia páru. A skutočne sa to ukázala ako pravda. Už po pár mesiacoch si dvojica začala obzerať spoločné bývanie, trávila spolu čas na dovolenkách a v neposlednom rade zoznámili svoje deti, ktoré si údajne skvelo rozumejú. Bola to len otázka času, kedy sa dvojica odhodlá na ďalší krok - a Ben opäť, ako pred 20-timi rokmi, Jennifer požiada o ruku. 

Dnes sa už speváčke blyští nádherný, smaragdový zásnubný prsteň. Zelená farba má pre Jennifer špeciálnu symboliku, a tak niet pochýb o tom, že Ben vyberal pre svoju partnerku len to najlepšie. „Stále hovorím, že zelená je moja obľúbená farba a prináša mi šťastie,'' prezradila pre magazín People Jenn.

Svojím áno si bola okamžite istá - a to napriek tomu, že sa v minulosti už niekoľkokrát popálila. Zasnúbená bola totiž v minulosti už päťkrát. „Sme starší, múdrejší, máme za sebou viac skúseností, sme na iných miestach v našich životoch, máme deti a musíme si byť vedomí týchto vecí,'' uviedla ďalej speváčka.

Mohlo by vás zaujímať: Nový look dcéry známej speváčky. Mini kópia Jennifer Lopez sa zmenila na nepoznanie

Druhá šanca má zmysel

Jennifer a Ben sú dnes príkladom toho, že stará láska nehrdzavie a dať druhú šancu človeku, ktorého ste niekedy milovali, nemusí byť zlým nápadom. „Je krásne, že sa to stalo týmto spôsobom, v tejto etape našich životov, kedy sa dokážeme navzájom oceniť a ešte viac rešpektovať,'' opísala svoje dojmy JLo a dodala, že si kvôli stroskotaným vzťahom uvedomujú, aké majú teraz šťastie jeden v druhom. 

„Boli sme na očiach verejnosti dostatočne dlho na to, aby sme vedeli, akí sme ľudia, na čom skutočne záleží a na čom nezáleží. Máme deti a rešpektujeme sa navzájom. Žijeme po svojom tak, aby sme na to boli hrdí a aby na to boli hrdé naše deti,'' priznala speváčka.

Ben priznal, že druhé šance sú niečo, čo by ľudia rozhodne nemali odsudzovať. „Vo svojej kariére som dostal druhú šancu. Ako človek som dostal druhú šance. Život je ťažký a my vždy zlyhávame a dúfame, že sa z týchto neúspechov učíme,“ povedal na margo svojho nového vzťahu. „Jedna vec, ktorú skutočne potrebujete je druhá šanca. A tú som sa ja snažil využiť,'' dodal.

Myslíte si, že tieto zásnuby už Jennifer vyjdú?

spolu hlasovalo 404 ľudí

áno
374
nie
30

Neprehliadnite: Lásku si na rozdiel od filmovej postavy udržiava aj po rokoch. Sarah Jessica Parker sa môže chváliť ukážkovým manželstvom