Presunúť na hlavný obsah

Letná manikúra v duchu farieb, ale aj vegan free: Na toto rozhodne stavte a vypestujete si krásne a zdravé nechty

Krása

Krásne a pestované nechty sú na žene nevyhnutnosť, pokiaľ chce pôsobiť upravene a sexi. Viete aké sú letné trendy a prečo sa uberať aj prírodnejšou cestou?

Nielen vlasy, ale aj nechty sú aspektom, ktorý pridáva na atraktivite. Pekne pestovaná manikúra sa stáva totiž devízou každej sebavedomej ženy. Viete však, čoho sa držať v letných mesiacoch? My sme sa pozreli na to, aká manikúra bude IN a na čo v tomto smere rozhodne staviť. 

Sofistikovaná klasika

Toto leto sa okrem farieb bude nosiť aj klasika. Hovorí sa, že čokoládovo - hnedá je nová čierna. Práve tento odtieň bude mimoriadne žiadaným. Je totiž elegantný, sofistikovaný a pri každom stylingu vyzerá skvele.

Neprehliadnite: Vlasové variácie pre rok 2022: Po týchto farbách by ste mali siahnuť, uberú vek a dodajú na sexappeale

Kým kedysi hrali prím umelé nechty, teraz sa počítajú tie prirodzene pestované. Aj vďaka prírodnejším variáciám lakov sa môžete k nádhernej manikúre ľahko prepracovať. Stačí len staviť na produkty, ktoré sa pýšia titulom vegan free a natural. Sú totiž láskavé k vášmu telu aj životnému prostrediu. 

Keď sa snúbi starostlivosť a trendy

Pri starostlivosti o nechty, treba staviť aj na kvalitný caring o vaše ruky. Práve vďaka tomu dokážete zabrániť prehlbovaniu vrások v tejto časti tela, udrživate si týmpádom aj mladistvý vzhľad a skvele hydratujete pokožku. Svoje robí dobrý peeling, krém a jemný zábal.

Následne môžete siahnuť aj po výraznejšej manikúre, ktorá oživí, no zároveň neprezradí váš vek. Nosiť sa budú nielen neónové tóny, ale aj kombinácia so zvieracími vzormi.

Trblietavý efekt

Áno aj trblietky v kombinácii s nude klasikou prinesú pozitívne ohlasy. Nebojte sa staviť v tomto smere na jemnosť s istou dávkou extravagancie, čo sa prejaví v tom najlepšom. Zatiaľ čo pastelové odtiene sú skvelou voľbou pre minimalistky, výrazné detaily zase spestria look každej maximalistky. Takže smelo do toho!

Pastelová láska

Pastelové odtiene budú zase dokonalou súčasťou leta - symbolizujú hravosť bežných dní. Navyše takéto nechty pôsobia veľmi elegantne, sviežo a to bez toho, aby strhávali zbytočnú pozornosť. Siahnite po levanduľovej, ružovej, broskyňovej, či baby pink a postaráte sa o krásny detail, vrámci celkového stylingu.

Inšpirujte sa: Budúcnosť módy? Mama vizionára Elona Muska predstavila novinku, ktorá sa môže stať čoskoro realitou

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe