Presunúť na hlavný obsah

Farebné jeansy ako trend, ktorý rozžiari ulice: Takto ich treba kombinovať

Móda

Farebné jeansy budú túto jar aj leto veľmi žiadanými. Nebojte sa po nich siahnuť, len sa držte určitých pravidiel. Vtedy nesplyniete s davom, ale zažiarite.

Trend z roku 2012 hlási po 10 rokoch obrovský comeback. Áno, presne v tom období mnohé z nás vlastnili a hrdo nosili zelené, fialové, či červené jeansy. A aktuálne, v takýchto farebných kúskoch opäť zažiarite. Nemusíte sa báť siahnuť ani po žltej, smaragdovozelenej alebo aj dvojfarebnej variácii. Hoci monochromatické outfity sú veľmi populárne, farby s istotou idú do popredia. Aj keď možno patríte medzi minimalistky, po takomto kúsku určite siahnite. Odrazí sa to aj na vašej nálade a energii.

Farebný denim v celej škále možností

Pre ženy, ktoré majú pred farbami rešpekt je toto skvelá voľba. Váš styling bude v duchu najnovších trendov, no zároveň si zachováte aj ležérnosť a budete sa cítiť sama sebou. Aj tmavé odtiene totiž patria do škály, s ktorou viete krásne pracovať.

Tmavozelená vyzerá nádherne s bielou, či o dva alebo tri odtiene svetlejšou zelenou. Dokonca aj keď nemáte ideálne krivky, pod takéto jeansy skryjete, čo potrebujete. 

Pozitivita a variabilita

Takéto jeansy evokujú pozitívnu energiu, celkom ľahko sa kombinujú a vždy v nich budete pôsobiť elegantne a chic. K fialovej sa skvele hodí biela, čierna, no nebojte sa ani florálnych motívov, či geometrie pokiaľ ide o doplnky, po ktorých pri nich siahnete. 

Kto všetko si nenechal ujsť prehliadku: Marcel Holubec W. CONCRÈTE: Jedinečná Emma Čaputová, silno ženská Karolína Chomisteková

Dvojfarebnosť v duchu elegancie

Takáto kombinácia je niečo pre odvážnejšie ženy. Aj keď výsledný outfit pôsobí veľmi sofistikovane a chic, predsa len to chce istú dávku nespútanosti. Pri dvojfarebných jeansoch stavte na klasickú rifľovinu a druhú farbu voľte v podobnom, či zemitom tóne. Vtedy na ulici budete neprehliadnuteľná a naozaj aj zažiarite. 

Neprehliadnite: Topmodelka Barbora Brušková zahviezdila na titulke módneho magazínu. Vyťahuje jedno eso z rukáva za druhým.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe