Presunúť na hlavný obsah

Prvý májový týždeň bude obdobím splnených prianí pre jedno vodné znamenie: Kto si konečne príde na svoje?

Partnerské vzťahy

Jedno vodné znamenie čaká mimoriadne úspešný začiatok mája. Všetko, čo si zaumieni sa totiž premení na realitu. Áno, teraz je čas nechať pracovať svoje sny. Naozaj sa začnú plniť.

Všetko v živote bude oveľa jasnejšie a vy konečne uvidíte veci v pozitívnom svetle

Na obdobie prvého májového týždňa sa môže skutočne tešiť jedno znamenie zverokruhu. Bude to čas, kedy sa daným ľuďom podarí spojiť s celým svetom. Zblížia sa s ľuďmi vo svojom okruhu, konečne si dajú do poriadku osobné vzťahy a zároveň otvoria svoje srdce novým priateľstvám. Uvedomia si, že všetko spolu súvisí a všetko je aj prepojené, len to tak treba začať aj vnímať.

Ide o Ryby. Toto mimoriadne citlivé, empatické znamenie, prežije čas, ktorý si po náročnom období zaslúži. Sami si budú pripadať, že tieto dni sú vlastne za odmenu a ono to tak aj bude. Všetko v živote bude oveľa jasnejšie a vy konečne uvidíte veci v pozitívnom svetle.

Prečítajte si: Muž sa od nej nepohne ani na krok: Takto vyzerá žena, ktorá si sexom dokáže chlapa doslova pripútať 

Dokonca aj tie, ktoré boli doposiaľ skryté. Odrazu budete mať v sebe veľkú túžbu a chuť si konečne rozšíriť obzory a užívať si život naplno. Začnite maľovať. Toto je niečo na čo máte obrovský talent, len ste to zrejme ešte neobjavili. Navyše presne takto viete dávať na plátno aj svoje pocity, čo vám tiež zjednoduší život. Takáto forma sebavyjadrenia je presne pre vás. Nebojte sa veriť osudu a rozhodujte sa srdcom namiesto hlavou. Bude to stáť za to. Vtedy necháte pracovať svoju fantáziu a sny naplno.

No a možno sa vám to bude zdať absurdné, ale oni sa vám tie sny aj začnú plniť. Takže si tak trošku dajte aj pozor na to, čo si želáte. Je viac ako pravdepodobné, že sa to premení na realitu. 

Neprehliadnite: Masturbácia vo vzťahu: Ako to vidia muži? Prezradili veľmi otvorene

Riadite sa v živote horoskopmi?

spolu hlasovalo 120 ľudí

Áno
38

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe