Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: CHANEL Cruise 2022/2023: Virginie Viard pozýva do Monaka na závodné dráhy, jachtu a tenis

Móda

Virginia Viard predstavila kolekciu CHANEL Cruise 2022/23 v Monaku. „Monako je neoddeliteľnou súčasťou histórie CHANEL. Prežili sme tam veľa šťastných momentov.“

CHANEL Cruise kolekcie patria medzi tie, na ktoré sa celý rok tešíme. Vždy evokujú dovolenkové dni, nech ste kdekoľvek na svete. Tentokrát Virginie prekvapila a prehliadku usporiadala v meste Monte-Carlo. Miesto, kde sídli Monacké kniežatstvo a kde sa spája elegancia noci s aktivitou všedného dňa. 

„Pre mňa je Monako predovšetkým o pocitoch. Je to Karl, Caroline, Charlotte,“ hovorí Virginie. 

Čítajte tiež: Tip na dovolenku v Saint-Tropez: Ak sa chystáte do Stredomoria, nevynechajte sezónny butik CHANEL

Tenisové kurty, jachty a závodné dráhy F1. To všetko sa prelína do kolekcie. Práve na tomto mieste chodil Karl Lagerfeld čerpať inšpiráciu, ktorú videl priamo zo svojej vily La Vigie. Virginie nadväzuje na jeho myšlienky a necháva ich ožiť prostredníctvom jednotlivých modelov a doplnkov – ako sú jazdecké kombinézy, prilba s číslom 5, tenisové rakety a tašky s dvojitým C. 

„Vedela som, že raz tam budem mať prehliadku, okrem toho o tom sníval aj sám Karl. Z tohto nádherného miesta, akým je Beach Hotel je možné zhliadnuť jeho vilu La Vigie. Nikdy nezabudnem na momenty, ktoré som tam strávila: terasy a balkóny, veľké slnečníky, koše kvetov - toľko krásy.“

VIDEO: CHANEL Cruise 2022/2023 v Monaku

 

 

Upútavka na módnu show bola v réžii Sofie a Roman Coppola a stvárňuje skupinu dievčat, ktoré si užívajú výlety loďou, kúpanie v mori a motoristické športy. Športovú atmosféru umocňujú tvídové a hodvábne kombinézy podšité svetlou froté látkou. 

Mnoho flitrov a kvetov tvaruje vyšívané plastróny, ktoré zdobia tenké prúžkované dlhé košeľové šaty s bielymi vysokými goliermi, v závere prehliadky možno vidieť krásne flitrované polnočné modré šaty.

Neprehliadnite: Nová CHANEL 22: Kabelka pomenovaná podľa roku 2022, ktorá prepisuje históriu domu

Čierne saténové topánky boli inšpirované baletom Monte Carlo zdobia tenké štrasové pracky. Tašky v tvare tenisových rakiet, splývavé a lesklé plavky sa skrúcajú do asymetrických čiernych sukní alebo nariasených šiat. „Prvýkrát som videla Caroline na pláži v Monaku. Mala na sebe obtiahnuté čierne šaty, veľmi tenké pančuchy a opätky,“ spomína Virginie Viard.

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe