Presunúť na hlavný obsah

Spoločnosť Bulgari a organizácia Save the Children majú špeciálne priania pre všetky mamičky sveta

Móda

Pri príležitosti Dňa matiek spoločnosť Bulgari a organizácia Save the Children pretvárajú tieto priania do podoby novej iniciatívy „My wish for you.“ #MYWISHFORYOU, #MOTHERSDAY.

Život plný lásky, v ktorom cítite podporu v osobných voľbách a rozhodnutiach. Život plný snov, v ktorom sa každý deň môžete učiť. Vzrušujúca budúcnosť, plná nekonvenčných nádejí a ambícií, ktoré sa dajú dosiahnuť. Toto a mnoho ďalšieho si mamičky po celom svete želajú pre svoje deti počas každej minúty života. Ale aj deti majú prianie pre svoje maminky. 

Čítajte tiež: O koľkej ste sa narodili? Nielen dátum, ale ale aj hodina je z pohľadu numerológie nesmierne dôležitá

Pri príležitosti Dňa matiek spoločnosť Bulgari a organizácia Save the Children pretvárajú tieto priania do podoby novej iniciatívy „My wish for you.“

Pohladenie, úsmev, objatie. Dve milujúce ruky, ktoré sú sprievodcom a ochrancom na ceste neustáleho vývoja dieťaťa. Významné gestá matky voči dieťaťu sú mocným symbolom toho najzákladnejšieho a zároveň najdôležitejšieho, čo matka môže urobiť. 

Rovnako krásne je obdarovať matku prsteňom zo striebra a čiernej keramiky zo zákazkovej kolekcie, ktorú vytvorila značka Bulgari v spolupráci so Save the Children. Súčasťou kolekcie je prsteň B.zero1 zo striebra a keramiky, potom náramok a náhrdelník. Takisto náhrdelník BVLGARI BVLGARI zo striebra a onyxu. Časť z predaja každého z týchto šperkov putuje na charitatívne účely, do programu podporujúceho život a príležitosti najohrozenejších detí sveta.

Prostredníctvom iniciatívy „My wish for you“ Bulgari a Save the Children zmysluplným spôsobom oslavujú Deň matiek. Naviac znovu upevňujú svoj záväzok za zaistením kvalitného vzdelávanie, ktoré je zásadným predpokladom správneho vývoja.

Bulgari je hrdým partnerom organizácie Save the Children už viac ako 13 rokov. Počas tejto doby spoločnosť venovala cez 100 miliónov dolárov na charitatívne účely. Tento neuveriteľný dar podporil viac než 2 milióny znevýhodnených detí po celom svete v štyroch kľúčových oblastiach: vzdelanie, boj s chudobou, podpora dospievania a riešenie krízových situácií.

Mohlo by vás zaujímať: Eva Doležalová a jej nový film Serpentine: O žene, ktorá zmení svoju DNA a premení sa na nový druh

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe