Presunúť na hlavný obsah

Svadba, tajná láska i život, o akom vždy snívali: Tieto znamenia čakajú v lete veľké zmeny

Zábava

Leto je za dverami a s ním aj mnohé prekvapenia, ktoré čakajú na tieto znamenia zverokruhu.

 

Baran

Ľudia narodení v znamení Barana sú známi svojou neústupčivosťou, možno práve preto však dosiahnu to, čo chcú. Toto leto im bude dopriate a zdá sa, že sa konečne dočkajú aj vytúženej lásky, po ktorej v kútiku duše túžia. Neboli by to však Barani, keby ich život nebol komplikovaný. Približne v polovici leta sa v ich živote objaví nečakane niekto tretí a to poriadne zamieša karty v ich plánoch do budúcna. Majte preto oči na stopkách.

Prečítajte si: Ženy v týchto štyroch znameniach najviac milujú sex: Ide im to doslova z očí

Váhy

Váhy prežijú šťastie ako z rozprávky. Konečne sa odhodlajú na svoj veľký krok – čaká ich svadba. Niekto ju mal už vopred naplánovanú a iní sa rozhodnú pre spontánny krok. Nájdu šťastie a rodinné zázemie, po akom dlhý čas túžili. Zaslúžene. 

Ryby

Aj keď sa to nezdá, leto je obdobím veľkých zmien. Ryby čakajú veľké rozhodnutia, prejdú si akousi osobnou transformáciou a začnú sami od seba. Možno pre niekoho rapídne rozhodnutia, také, ktoré dlho zvažoval, ale oplatí sa mu to. Tieto kroky totiž povedú k tomu, že nájde spriaznenú dušu a objaví nový život, o akom vždy sníval. Má sa na čo tešiť!

Čítajte tiež: Tieto znamenia patria medzi najvášnivejšie v spálni: S týmito mužmi sa rozhodne nudiť nebudete

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe