Presunúť na hlavný obsah

Jedna z najkrajších rodiniek nášho šoubiznisu: Láskyplné zábery Adama Bardyho dokazujú, že najväčší dar je šťastná rodina

Slovenské celebrity

Sú si najväčšou životnou výhrou, najväčším darom. Adam a Bibiana Bardyovci si veľmi dobre uvedomujú, aké majú obrovské šťastie, že našli lásku svojho života, teda jeden druhého.

V slovenskom šoubiznise je niekoľko mladých rodiniek, ktoré si získali priazeň v očiach verejnosti. Jednou z nich je bezpochyby rodina Bardyovcov. 

Profesionálny vojak, člen čestnej stráže prezidentky, herec a model Adam Bardy sa zviditeľnil, keď získal titul Muž roka 2014. Do najväčšej pozornosti sa však dostal vďaka herectvu. Zahviezdil v seriáloch Pán Profesor a Druhá šanca. 

A ako sa hovorí, za každým úspešným mužom stojí úspešná žena. Po Adamovom boku stojí Bibiana, ktorú všetci volajú Bibi. Bibi sa živí modelingom a dvojicu v tejto sfére spája aj prestížne fotenie. Objavili sa na titulke portugalského vydania Vogue. Ide o mimoriadne silný a emotívny záber zachytávajúci náročné obdobie pandémie, o ktorý sa postaral náš profesionál Branislav Šimončík. 

Neprehliadnite: Veronika Cifrová Ostrihoňová ukázala momentku svojej dcérky: Prečo je pre ňu práve táto fotka vzácna?

Úspešná dvojica si svoje "áno" povedala vlani 4. septembra, krátko pred príchodom bábätka. Po narodení Alana nabral ich život nový rozmer - krajší rozmer - keďže sa obaja na príchod dieťaťa veľmi tešili. 

Adam sa na svojom Instagrame vyjadruje stručne, no za to trefne. Príkladom je slovo "jackpot", ktoré napísal k fotke, na ktorej Bibiana drží v náručí ich vysnívaného anjelika a na ktorej nechýba ani ich sučka Ayra.   

Prečítajte si: Dara Rolins žiari: Pri svojej dcére a partnerovi je krajšia ako kedykoľvek predtým, najnovšie fotky sú toho

Ďalšou krásnou fotokou, ktorou herec chytil za srdcia, je snímka, ako sa usmieva na svojho pármesačného synčeka a on sa díva priamo do objektívu. "Najvzácnejšie rána," napísal Adam. 

Mladá rodinka pôsobí nesmierne harmonicky a šťastne. Adam a Bibiana len dokazujú, že príchod dieťaťa môže vzťah posilniť a upevniť lásku, ktorá už bola veľmi silná.

- Najčítanejšie -