Presunúť na hlavný obsah

Veronika Nízlová a Matúš Kolárovský pokrstili svoju Neu: Speváčka sa perfektne zladila s dcérkou

Slovenské celebrity

Výnimočný deň v živote Veroniky Nízlovej a Matúša Kolárovského. Rodičia v sobotu pokrstili svoju dcéru Neu, ktorej dali druhé meno Anna.

​Krst dieťaťa je pre rodičov veľkým dňom. Sobota preto patrila speváčke Veronike Nízlovej a spevákovi a hercovi Matúšovi Kolárovskému, ktorí krstili svoju dcérku Neu.

Obrad prebehol v kostole v Hronskom Beňadiku, v ktorom prominentná mama býva spolu so svojou dvojičkou Danielou. A práve Veronikina sestra a jej dlhoročný kamarát Tomáš Stríž boli krstnými rodičmi. 

"Nea Anna, vitaj, božie dieťa," napísala na Instagram krstná mama k fotke, na ktorej sú všetci piati. Na spoločnom zábere je vidieť, že Veronika a Matúš tvoria súdržný pár, ktorý spája láska k dcérke. 

Neprehliadnite: Jedna z najkrajších rodiniek nášho šoubiznisu: Láskyplné zábery Adama Bardyho dokazujú, že najväčší dar je šťastná rodina

Rovnaký záber sa objavil na Instagrame Neinho krstného otca, ktorý pridal aj ďalší, rovnako prekrásny, zachytávajúci slávnostný akt. "Malinká pokrstená. Nádherný deň za nami. Nea Anna," napísal Stríž.

Hrdí rodičia a krstní rodičia si dali záležať aj na svojich outfitoch. A to najmä Veronika, ktorá sa dokonale zladila s Neou. Mama a dcéra mali zlaté topánky - Nea luxusné balerínky s remienkom a Veronika šľapky na podpätku, ktoré mala zladené s kabelkou prestížnej značky. Prominentná mama zvolila obtiahnuté šaty bez rukávov hnedej farby, v ktorých perfektne vynikla jej štíhla postava. Po hnedej siahol aj Nein otec - Kolárovský mal oblečené hnedé nohavice v kombinácii s bielou košeľou a teniskami. Na fotke dáva dcére pusu, vidno, že svoju malú princeznú nadovšetko miluje. 

Prečítajte si: Speváčka Veronika Nízlová ukázala po pôrode skvelú postavu. Nemučí sa pritom žiadnymi diétami

Veronika Nízlová porodila Neu vlani v novembri. Identitu otca spočiatku tajila, no neskôr ju oznámil samotný Kolárovský. Spravil tak cez svoj klip, v ktorom priznal otcovstvo. Dvojica spolu ale nežije, Kolárovský tvorí pár s Nikolou Baranovou a za Neou a Veronikou sa snaží pravidelne dochádzať.

- Najčítanejšie -