Presunúť na hlavný obsah

Summer must have Bond Girl: Na toto nedá Ana de Armas dopustiť

Zahraničné celebrity

Éterická diva, obľúbená herečka, ktorá zažiarila ako Bond girl, vyzerá nádherne. Na čo nedá Ana de Armas počas leta dopustiť a vďaka čomu sa udržiava vo forme?

Vrámci rutiny si dokážete vždy a všade vytvoriť rytmus

Ana de Armas je žena, ktorá si po poslednej Bondovke získala pohľady mužov, ale aj žien po celom svete. Je skrátka sexy, trendy a zároveň pôsobí nežne a étericky. Môže sa pochváliť nádhernou pleťou a top figúrou. Keďže vie, že jej telo ju aj živí, naozaj sa príkladne o seba stará. Hoci sama priznáva, že občas je to najmä po dlhých hodinách nakrúcaní náročné. No vrámci rutiny si dokážete vždy a všade vytvoriť rytmus, pokiaľ chcete.

Súvisiace: Ikonický Bruce Willis končí s herectvom: Jeho rodina sa podelila s dojímavými fotkami a spomienkami

Ona sama napríklad nedá dopustiť na pilates a venuje sa mu z každého konca sveta, kde sa nachádza. Vďaka nemu sa jej telo menilo nielen fyzicky, ale pochopila aj silu a intenzitu dýchania, ktoré sú v dnešnej dobe veľmi podceňované. Na čo však v lete Ana nedá dopustiť a čo je jej summer must have? 

1. Žabky: Havaiana Flip Flops

To bez čoho si svoj letný šatník nevie predstaviť sú obyčajné žabky.

"Možno je to tým, že som Kubánka, ale vyrastala som v žabkách. Mohla by som byť v obyčajných, čiernych Havaianas navždy. Vyzerajú naozaj dobre so všetkým," prezradila pre americký Vogue.

2. Očné sérum: Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Concentrate Matrix

"Natáčame mnohokrát po nociach a ja už nemám 15, takže mám vždy dvojitú zásobu tohto očného séra: jeden v prívese a druhý v hotelovej izbe. Oči krásne rozžiari, tmavé kruhy zmiznú a vrásky sa zminimalizujú. Očné prípravky a valčeky na tvár mám zvyčajne v chladničke, čo ma naučila moja vizážistka a je to tiež skvelý trik."

3. Gua Sha: Facial Lifting Tool

"Používam gua sha kamene a v lete obzvlášť. Skvele totiž fungujú na opuchy. Nezabudnite ich dať do chladničky, vtedy je efekt ešte intenzívnejší."

4. Kniha: No Mud, No Lotus: The Art of Transforming Suffering

Leto si známa kráska nevie predstaviť bez dobrej knihy. Má také, ku ktorým sa pravidlne vracia, lebo sú obohacujúce.

"Momentálne čítam tri knihy súčasne. Ale túto knihu o budhizme mám vždy na nočnom stolíku. Môžete sa k tomu stále vracať. Každá kapitola je dobrou pripomienkou toho, na čom záleží. Poskytuje vám nástroje, ako sa lepšie spoznať a mať väčšiu kontrolu nad tým, čo chcete a kým ste."

5. Plavky: Triangl a pevné a pruhované bikiny

"Milujem bikiny od značky Triangl a milujem Solid & Striped. Tvary sú také klasické a elegantné. Bez toho si leto naozaj neviem predstaviť."

Prečítajte si: Vek je len číslo: Tieto páry sú dôkazom toho, že fungovať to môže aj napriek tomu, že nespĺňate tabuľkovú normu

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe