Presunúť na hlavný obsah

Jeden z našich najznámejších hokejistov sa oženil: Nevestu si niesol takto na rukách, prvé FOTO zo svadby

Slovenské celebrity

Hokejista Marko Daňo si zobral za ženu krásnu missku Petru. Svadba bola ako z rozprávky a konala sa na exotickom ostrove Hawai. Pozrite si, v akých šatách sa nevesta vydávala a ako im to pristalo.

Leto je každoročne sezónou svadieb a nie je nič krajšie, ako keď si dvaja sľúbia z lásky večnosť. Nedávno sa pre tento veľký krok rozhodol aj náš známy hokejista. 

Slovenský hokejový útočník Marko Daňo, ktorý hviezdil na tohtoročnej zimnej olympiáde 2022 sa oženil. Syn známeho hokejistu a trénera Jozefa Daňa si zobral za ženu dlhoročnú priateľku Petru Polákovú, ktorú môžete poznať zo súťaže krásy. Petra bola totiž finalistkou Miss Universe SR 2015. 

Čítajte tiež: Bola z nej prekrásna nevesta: Naša úspešná biatlonistka Paulína Fialková sa vydala, prvé FOTO zo svadby

Svadba ako z rozprávky

O tom, že hokejisti sú tvrďasi na ľade, no v súkromí majú zmysel pre romantiku, sme sa už viackrát presvedčili. Marko je toho tiež príkladom a svojej krásnej, dnes už manželke, doprial romantiku vo dvojici priamo na jednom z najkrásnejších miest na svete na Hawai. Dvojica svoju svadbu oznámila na sociálnej sieti sériou krásnych záberov priamo z miesta a my sa pripájame ku gratuláciám.

Nevesta v krásnych šatách s vlečkou a kvetinou vo vlasoch

Petra mala na sebe krásne biele šaty s dlhou vlečkou. V jednoduchosti je krása a na pláž ako stvorené. Odhalený chrbát a ramená nechali zvýrazniť jej ženskosť. Vlasy mala v štýle plážových vĺn, ktoré doplnila výrazným, ale stále jemným kvetom. Kytica v hawaiskom štýle a bosé nohy tomu celému dodávali pocit uvoľnenosti, nežnosti a romantiky, akú poznáme z filmov. 

Neprehliadnite: Najkrajší Slovák zabojuje vo svete o titul Muž roka 2022: Okrem vzhľadu sú podľa neho dôležité tieto vlastnosti

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe