Presunúť na hlavný obsah

Známe Slovenky stavili na tieto dovolenkové destinácie: Malebné Taliansko, či obľúbené Chorvátsko sú opäť TOP miestami

Slovenské celebrity

Plánujete letnú dovolenku a neviete kam zavítať? Inšpirujte sa tipmi našich obľúbených Sloveniek. Tu si užijete prímorskú atmosféru absolútne naplno.

Ivana Gáborík

Nádherná, čerstvá dvojnásobná mama, Ivana Gáborík sa vôbec netají tým, že Chorvátsko je jej srdcovou destináciou. Počas roka tam s rodinou cestuje pomerne často, no tentokrát je to predsa len o niečo výnimočnejšie. Vrátili sa na obľúbené miesto, avšak už vo štvorici. Mama dvoch rozkošných dcérok dobre vie, že táto destinácia je pre deti ako stvorená.

Čítajte tiež: Krásna oslava výročia svadby: Herečka Kristína Tormová a jej dojímavý odkaz manželovi

Dobrá dostupnosť, nádherné pláže, kvalitná strava a nekonečno možností pre všetky vekové kategórie. Aj o tom Chorvátsko je. Za nás je toto s deťmi ideálna prímorská destinácia.

Lenka Raimanová

Obľúbená moderátorka, Lenka Raimanová si tento rok dopriala babskú jazdu na Sicílii. Nádherný ostrov s množstvo čarovných zákutí, azúrovo čistým morom a dychberúcou architektúrou určite treba navštíviť.

Objavte stredoveké, no kúzelné Erice, zavítajte do Trapani alebo naozaj impozantného mestečka Cefalú. Pre dobrodruhov je Sicília ako stvorená.

Veronika Vágnerová

Sympatická a veľmi akčná Slovenka, podnikateľka a kreatívna duša Veronika Vágner je známa tým, že cestovanie miluje. S manželom a synom sa počas roka niekoľkokrát vyberú preskúmať nové destinácie. Zbožňujú Taliansko, kde si kráska splnila aj sen a vyrábajú sa tam topánky, pod jej značkou. No nedajú dopustiť ani na Portugalsko.

Mohlo by vás zaujímať: Bola z nej prekrásna nevesta: Naša úspešná biatlonistka Paulína Fialková sa vydala, prvé FOTO zo svadby

Najnovšie zavítali na Kanárske ostrovy, konkrétne na Lanzarote. Tento ostrov večnej jari, ako sa mu hovorí je skutočne nádherný. Hoci niekomu nemusí vyhovovať veterné počasie, ktoré je tu takmer celoročne, skutočne je tu čo objavovať. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe