Presunúť na hlavný obsah

3 kroky k efektívnemu tréningu! Trénerka z televíznej show prezradila, ako na to

Zábava

Trénerka a mentorka Soňa Sedláčková je duchom aj srdcom celý život športovec. Ako mama potrebuje zároveň efektívne pracovať so svojim časom, preto si pre svoj tréning vybrala práve bratislavské Nivy centrum. Prezradí vám tri jednoduché kroky, ako na tomto unikátnom mieste spojiť príjemné s užitočným.

KROK 1: Kvalitný outfit pre vaše pohodlie

Výber vhodného oblečenia je pri športe veľmi dôležitý. Správny strih, kvalitný a vhodne zvolený materiál prispejú k vášmu pohodliu, aby ste si tréning mohli vychutnať na sto percent. Nivy ponúkajú širokú škálu obchodov a služieb, ktoré nájdete na prízemí a 1. poschodí centra. Soňa sa rozhodla prevetrať športové outfity z predajne Björn Borg a Flagship Store Intersport Foltan. Nechajte sa inšpirovať jej výberom.

KROK 2: Tréning priamo pod holým nebom

Zelená strecha Nív je dokonalým miestom pre váš tréning. Nájdete tu 550 metrov dlhý bežecký okruh, dve workoutové ihriská, ale aj miesto pre cvičenie jogy. Soňa ich odskúšala všetky, presvedčte sa sami.

 

Zelená strecha Nív je plná príjemných zákutí nielen pre športových nadšencov. Nájdete tu napríklad aj detské ihrisko s motívom slnečnej sústavy, komunitnú záhradu s hmyzím hotelom a pocitovým chodníkom, grilovaciu zónu s elektrickými grilmi, ktoré si môžete rezervovať pre vlastnú grill party s priateľmi či rodinou, a množstvo lavičiek a oddychových zón s USB nabíjačkami.

Zelenú strechu si môžete vychutnávať každý deň v čase od 6:00 do 23:00 hod.

KROK 3: Po tréningu výdatný a zdravý obed, aj malý dezert za odmenu

Ako vraví Soňa, najdrahšou komoditou ľudí je čas. Práve preto vyhľadáva miesta, kde dokáže ušetriť čas a vybaviť všetko potrebné. A presne také sú Nivy! Mohla si tu po nákupoch a dobrom tréningu dopriať aj niečo naozaj chutné a zdravé.

Zo širokej ponuky Tržnice Nivy na 2. poschodí centra si vybrala krevetové poké v Poké bistre. Je vhodné po fitku, pretože obsahuje vyvážený pomer bielkovín, tukov a sacharidov. Krevety sú navyše výborným zdrojom Omega–3 mastných kyselín. Dezert nie je žiadny hriech, ak viete zvoliť ten správny. Soňa našla v Nuttery & PIJO BIO skvelý vegánsky rastlinný jogurt, do ktorého si nechala primiešať mrazom sušené ovocie, čerstvé ovocie a oriešky podľa vlastnej chuti. 

Ak niekedy zavítate na Nivy a budete si chcieť dopriať niečo zdravé pod zub, zastavte sa aj v bezlepkovej pekárni YEME, Sushi bare či v Marrea - mediterranean food. Na zelenej streche nájdete od štvrtka do nedele Groof bistro, kde môžete ochutnať napríklad grilovaný halloumi syr so šalátom. A pre zdravé maškrtenie odporúčame nevynechať ovocné nanuky v Marinela.

Vidíme sa na Nivách!

Sledujte nás na Facebooku alebo na nivy.com, aby vám neunikli žiadne zaujímavé novinky.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -