Presunúť na hlavný obsah

Nádherná pleť a zastavenie času vďaka jednej ingrediencii: Scarlett Johansson prezradila svoje tajné beauty triky

Zahraničné celebrity

Očarujúca herečka rokmi vyzerá lepšie a lepšie. Možno je to aj vďaka tomu, že sa snaží vyhýbať invazívnym zákrokom a stavila na silu prírody. To, na čo nedá dopustiť, vás zrejme prinúti zmeniť svoju beauty rutinu.

Miluje jednoduché, prírodné a efektívne triky

37 ročná úspešná hollywoodska herečka, ktorá sa objavila v kultových filmoch, miláčik režisérov a ikona žien, naozaj žiari. Má postavu, ktorú jej môžu závidieť aj dvadsaťročné kolegyne a pleť bez chybičiek krásy. Sama však trvdí, že to nebolo vždy tak. Najmä s pokožkou dlho, bojovala trápilo ju akné, kým neobjavila malý zázrak. Obyčajný jablčný ocot. 

"Moju problematickú pleť so sklonom k akné, nerozžiari nič tak veľmi ako jablčný ocot, ktorý používam denne namiesto mydla. Nikdy nejdem spať nalíčená, aj keď sa vrátim domov o štvrtej ráno. Vždy si tvár umyjem jablčným octom a použijem ružový olej. Každý tretí deň si ráno urobím medovú masku, ktorá krásne dezinfikuje, čistí a zjednocuje pleť. To milujem."

Prečítajte si: Mary-Kate a Ashley Olsenové kedysi ovládali šoubiznisový aj módny svet. Čo je s nimi teraz?

Scarlett zbožňuje najmä prírodné produkty a počas dňa pije veľa vody. Na ošetrenie matnej pokožky alebo červených škvŕn využíva silu surového citrónu a to tak, že ho zriedi s vodou a aplikuje na tvár. Medzi jej obľúbené večerné rituály patrí kúpeľ s levanduľovým olejom na odbúranie stresu.

Čo sa týka tela, samozrejme o figúru sa tiež poctivo stará. Zdravo sa stravuje, miluje pohyb a pravidelne si dopraje malý tréning. Každý deň cvičí 30 minút bez toho, aby zamierila do posilňovne alebo sa obrátila na vychytených trénerov. Zmes cvičení, ako je jóga, cviky s vlastnou váhou, jogging, turistika a bojové umenia - to je niečo, čo jej pomáha držať sa v top forme. 

V jedálničku zase využíva silu spomínaného jablčného octu. Pred každým hlavným jedlom si dopraje jednu lyžičku a až potom sa naje. Eliminuje to chuť na sladké, vyrovná vnútornú hladinu cukru a zároveň aj zje menej. Známa kráska skrátka miluje jednoduché a prírodné triky. 

Prečítajte si: Zobral si jej priezvisko a vytetoval meno jej babky. Mladý Beckham sa oženil, na svadbe chcel mať aj kráľovskú rodinu

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe