Presunúť na hlavný obsah

Najrozkošnejšie bábätko nášho šoubiznisu: Keď uvidíte fotku dcérky Veroniky Nízlovej, hneď vám bude jasné, na koho sa podobá

Slovenské celebrity

Veronika Nízlová je šťastná mama. Vlani v novembri priviedla na svet krásne dievčatko, ktorému dala meno Nea. Ako Nea rastie, tak je čoraz viac vidieť, na ktorého z rodičov sa podobá.

Speváčka Veronika Nízlová známa zo sesterského dua TWiiNS je už pol roka hrdou mamou Ney. Dcérka ju robí šťastnou každý jeden deň. "Som najšťastnejšia na svete za túto moju rozkošnú bublinku," napísala Veronika k fotke Ney, ktorú pridala pri príležitosi Dňa matiek. 

Pre mesiacom mala Nea krst v kostole v Hronskom Beňadiku, v ktorom prominentná mama býva spolu so svojou dvojičkou Danielou. Na obrade nechýbal Nein otec - Matúš Kolárovský. Herec a speváčka spolu netvoria pár, Kolárovský sa však za Neou a Veronikou snaží pravidelne dochádzať.

SúvisiaceVeronika Nízlová a Matúš Kolárovský pokrstili svoju Neu: Speváčka sa perfektne zladila s dcérkou

"Neu od prvého okamihu nekonečne milujem. Je to kúzelné a zázračné. Malý človiečik, ktorý urobí zo života divy," napísala Twiinska na Instagrame ešte v zime, kedy ukázala Nein obraz z fotografie, na ktorej mala jeden týždeň. 

NeprehliadniteIch prvý Deň otcov: Títo známi Slováci si už plnia rolu rodiča. Svoj sviatok oslávil aj Adam Bárdy

S odstupom pár mesiacov je z Ney malá veľká princezná a čoraz viac vidno, na ktorého z rodičov sa väčšmi podobá. 

Nea je celý otec, s Matúšom má veľa spoločných čŕt, ktoré ešte pred pár mesiacmi neboli také zrejmé. Najviditeľnejšia je snedá pokožka, oči a nos. Aj vám sa maličká Nea podobá na otca? 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe