Presunúť na hlavný obsah

Talentovaná vojvodkyňa Kate opäť za objektívom: Princa Georga zachytila s malou nedokonalosťou, ktorá ho robí výnimočným

Zahraničné celebrity

Posledné mesiace sú v kráľovskej rodine samé významné dni. Medzi ne nepochybne patrí aj 22. júl, kedy prišiel na svet princ George. Na portréte, ktorý mu spravila mama, sa usmieva svojím typickým úsmevom.

Trojnásobná mama Kate Middleton má viacero záľub a jednou z nich fotografia. Fotoaparát berie do ruky aj pri príležitosti narodenín svojich detí. Tento piatok ich oslavoval jej prvorodený syn - princ George. Šlo o jeho deviate narodeniny. 

Kate sa portrét k sviatku opäť veľmi vydaril. Následníka britského trónu vyfotila kdesi na pobreží, kde mali dostatok pokoja i súkromia. Uvoľnená atmosféra sa podpísala aj na výslednej snímke. Pric sa mame úprimne usmieva do objektívu, dalo by sa povedať, že sa až smeje, medzi jednotlivými zubami má medzierky, ktoré robia jeho úsmev výnimočným. 

Prečítajte si: Najkrajší kráľ v histórii Británie? Vedci prišli s tým, ako bude vyzerať malý princ George, podobu s mamou nezaprie

Mnohí by medzery medzi zubami mohli považovať za nedostatok, no v prípade princa ide skôr o akúsi prednosť, vidno, že je so svojím úsmevom maximálne stotižnený, nechce ho zakrývať, rovnako to nechce ani Kate. 

Vojvodkyňa je okrem vášne k fotografovaniu známa aj skvelým zmyslom pre módu a štýl. Svojho oslávenca obliekla do vkusnej bledomodrej polokošele, posledné dva gombíky ostali rozopnuté. 

NeprehliadnitePrinc William očami astrologičky: V tomto je rovnaký ako jeho matka, princezná Diana, vďaka čomu je predurčený na úspech

Princ George sa narodil 22. júla v roku 2013. William a Kate ho ukázali verejnosti o deň neskôr. O dva roky sa z neho stal veľký brat, pribudla totiž sestrička Charlotte. Súrodenci sa v roku 2018 tešili z narodenia princa Louisa, zo svojho tretieho súrodenca. George je v poradí tretím nástupcom na trón po svojom dedkovi - princovi Charlesovi - a po otcovi - princovi Williamovi. 

Páči sa vám narodeninový portrét princa Georga?

spolu hlasovalo 446 ľudí

Áno
427
Nie
19