Presunúť na hlavný obsah

Po zdrvujúcej rane sú opäť šťastím bez seba: Manželka slávneho speváka ukázala tehotenské bruško, v minulosti si prešla peklom

Zahraničné celebrity

Čelili bolesti, ktorá je pre mnohých nepredstaviteľná. Po dvoch rokoch však konečne ich domov a srdcia naplnila radosť, ktorá sa len ťažko opisuje slovami.

Modelka Chrissy Teigen a jej manžel John Legend si prešli mimoriadne náročným obdobím. V roku 2020 prišli o nenarodené dieťa, ich synčeka Jacka. Chrissy bola vo vyššom štádiu tehotenstva, keď začala masívne krvácať, bohužiaľ, pomôcť jej nedokázali ani lekári. "Sme otrasení z bolesti, ktorú sme nikdy predtým necítili," uviedla vtedy modelka, ktorá so svojím manželom otvorene zdieľala smútok. Jack mal byť ich tretie dieťa. 

Chrissy sa netají tým, že po potrate podľahla alkoholu a sužovali ju depresie. "Sedávala som doma, popíjala som jednu dvojitú vodku so sódou za druhou, celé dni som tak prepila. Potom som chodila po obchodoch a nakupovala veci, ktoré som nepotrebovala," uviedla modelka.

Prečítajte si: Anjelik Victoria's Secret žiari šťastím: Modelka čaká druhé dieťa, cesta za prvým bábätkom však nebola vôbec ľahká

Po tomto temnom období, kedy ani Chrissy, ani John nemali dôvod na úsmev, prišla správa, ktorá ich rozžiarila šťastím. "Posledné roky boli plné rozmazaných emócií, ale radosť opäť naplnila náš domov a srdcia," napísala na úvod Chrissy k fotke, na ktorej pózuje s rastúcim tehotenským bruškom. 

Modelka súčasne priznala, že bolo veľmi ťažké držať v tajnosti takúto úžasnú správu, no je pochopiteľné, že s oznámením tehotenstva bola opatrná. "Všetko je perfektné a krásne. Cítim sa úžasne a plná nádeje." 

​Prečítajte siPo tragickej smrti dieťaťka a partnerky našiel pravú lásku. Keanu Reeves sa plánuje oženiť

Dosiaľ bolo známe len  toľko, že modelka znova našla odvahu postúpiť umelé oplodnenie. Dnes sa manželia tešia, že dopadlo úspešne. "Po miliarde injekcií neskôr (v poslednej dobe do nohy, ako môžete vidieť) čakáme ďalšie dieťa," napísala šťastná Chrissy na svojom Instagrame. Pod jej príspevkom sa nahromadilo množstvo gratulácií a pozitívnych ohlasov, manželom vyjadrila podporu napríklad Gal Gadot, Kate Hudson či Bella Thorne.