Presunúť na hlavný obsah

Topánky značky adidas: Tenisky na každý deň aj na bežecký tréning

Štýlové nákupy

Tenisky adidas sú známe kvalitou, štýlom a komfortom. Od roku 1972, keď sa prvýkrát objavili na trhu so svojim vynoveným charakteristickým znakom, sú obľúbené medzi všetkými zákazníkmi. Či už ste bežný nadšenec lifestyle tenisiek alebo seriózny bežec, v ponuke sú pre vás modely tenisiek adidas s rôznym zameraním, z ktorých si určite vyberiete.

Model adidas pre každého

Adidas je jednou z najobľúbenejších športových značiek na svete. Tenisky sú k dispozícii v rôznych štýloch pre mužov a ženy - od klasickej jednofarebnej obuvi až po výrazné tenisky s dizajnom, ktorý osloví zákazníkov s tým najnáročnejším vkusom.

Tenisky adidas majú vysokokvalitný zvršok vyrobený z odolných materiálov, ako je koža alebo plátno. Sú navrhnuté tak, aby vydržali pravidelné opotrebovanie. Majú ľahkú konštrukciu, vďaka ktorej sa pohodlne nosia celý deň. Niektoré adidas modely majú priedušný zvršok, ktorý odvádza vlhkosť, aby nohy ostali v suchu a pohodlí. Okrem toho sú k dispozícii v rôznych farbách a vzoroch, ktoré ich robia atraktívnymi pre jednotlivcov všetkých vekových kategórií a štýlov.

Existuje hneď niekoľko rôznych typov tenisiek adidas. Niektoré sú určené na bežné nosenie, ako napríklad adidas nmd, iné sú vyrobené špeciálne na behanie. Bez ohľadu na to, aký štýl uprednostňujete, môžete si byť istí, že tieto tenisky splnia svoju úlohu. Koniec koncov, sú skonštruované tak, aby vydržali. A vďaka mäkkému koženému či textilnému knit zvršku a príjemnému polstrovaniu ponúkajú vynikajúce pohodlie. Tak neváhajte a vyberte si svoj ďalší pár ešte dnes!

Vhodný pár tenisiek na behanie

Z dielne adidas sú aj známe bežecké tenisky adidas ultraboost, ktoré sú navrhnuté tak, aby boli ľahké a poskytovali bežcom čo najlepšiu podporu. Jednak tieto modely tenisiek disponujú špeciálnou podrážkou so systémom Boost, taktiež sú k dispozícii v dvoch rôznych variantoch: štandardná bežecká obuv a vychádzková obuv ultraboost.

Modely topánok adidas ultraboost majú niekoľko kľúčových výhod. Patrí medzi ne ľahká konštrukcia, znížená hmotnosť a zvýšená úroveň pohodlia vďaka predĺženej hornej tretine. Materiál Boost dodáva topánkam adaptívny impulz pri dopade nohy bežca na zem, čo im pomáha poskytovať stabilnejší a pohodlnejší zážitok z behu. Tiež majú dodatočnú vrstvu materiálu Boost okolo päty, ktorá zabezpečuje prispôsobenie, vďaka ktorému bežec ľahšie zapojí svoje svaly a dosiahne vyššiu rýchlosť.

Nezáleží na tom, či máte len niekoľko párov alebo ich máte desiatky - každý potrebuje dobrý pár tenisiek. Preto je dôležité kúpiť si tie najlepšie, ktoré si môžete dovoliť. S výberom vám môže pomôcť spoľahlivý katalóg tenisiek Flexdog, kde nájdete širokú ponuku na jednom mieste a už si len vyberiete tie vhodné pre vás.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -