Presunúť na hlavný obsah

Šarmantná Ivanka Trump v Prahe: Jej outfit do jesenných ulíc si zamilujete

Zahraničné celebrity

Ivanka Trump je dáma, ktorej nechýba šarm ani zmysel pre nenútenú eleganciu. Úspešná mama troch detí nám to pripomenula pri špeciálnej návšteve Prahy. Pozrite sa, ako dokázala skĺbiť športovú a elegantnú módu.

Na sklonku uplynulého mesiaca do českej metropoly zavítala dcéra zosnulej Ivany Trump. Ivanka maminino rodné mesto nenavštívila bez dôvodu, prišla prevziať štátne vyznamenanie in memoriam za spomenutú zosnulú mamu. Spoločnosť jej robil manžel i brat. 

Do konca víkendu ostali v Prahe a neskoré babie leto využili na jej spoznávanie. Z fotiek, ktoré Ivanka zavesila na svoj Instagram, vidno, že sa zdržiavali na legendárnom Karlovom moste a kochali sa prekrásnym výhľadom na Vltavu, tiež neprehliadli Orloj. 

Prečítajte siNadčasové košeľové šaty 5x inak: Takto dokážete jedným kúskom čarovať

Ivanka pri prehliadke krás stovežatej metropoly Česka vsadila na pohodlnosť. Poňala ju však po svojom. Stavila na spojenie jemnej elegancie a športových prvkov.

Pod tmavosivý oversize kabát si vzala čiernu mikinu a straight jeansy, ku ktorým si obula biele tenisky. Tie sa vďaka svojej univerzálnosti hodia takmer ku všetkému a tento outfit nebol výnimkou. 

Prečítajte siFilmová Pretty Woman oslávila 55. narodeniny: Julia Roberts nie je len skvelá herečka, ale aj majsterka módy. Tu sú dôkazy

Ivanka tak znova dokázala, že športovo-elegantný styling funguje, hoci názory naň sa rôznia. Čo si o ňom myslíte vy?

Páči sa vám Ivankin športovo-elegantný outfit?

spolu hlasovalo 536 ľudí

Áno
306
Nie
230