Presunúť na hlavný obsah

Fashion manuál: Chic outfity do officu, v ktorých budete sofistikovaná a neprehliadnuteľná

Móda

Aj počas bežného dňa v práci môžete doslova zažiariť. Stačí sa sústrediť na pár detailov, ktoré dokážu aj zo stylingu do kancelárie urobiť hotové zázraky. Inšpirujte sa ako na to!

Paleta odtieňov v symbióze s tónmi pokožky

Aj konzervatívny look môže byť mimoriadne chic a príťažlivý. Niekedy stačí možno oveľa menej ako predpokladáte a dokážete naozaj nechať vyniknúť svoju osobnosť aj aktuálne prežívanie. Predsa len netreba zabúdať na to, že móda je aj o tom. Kombinácia klasických prvkov s výraznejšími akcentami, ktoré sú aktuálnym hitom, napokon vždy vytvoria nadčasový styling.

Inšpirujte sa tiež: Louis Vuitton vzdáva poctu zlatým rukám remeselníkov: Vydáva exkluzívnu knihu, ktorá vás vtiahne do sveta manufaktúr

Dôkazom toho je aj tento kostým oživený blankytnou blúzkou a hnedou vestičkou. Skúste vždy voliť farby, ktoré korešpondujú s odtieňom vašej pleti. Aspoň pri kúskoch, ktoré sú najbližšie k tvári. Takisto zapínanie na nohaviciach nemusí byť klasické, ale viete naň upriamiť pozornosť. Na detailoch jednoducho záleží.

Jesenná monochromatickosť

Monochromatickosť nikdy nevyjde z módy. A práve do kancelárie je takýto styling ako stvorený. Dáte ním jasne najavo, že vo fashion sfére ste doma. Čo sa týka farebnej škály doplnkov, stavte na odtiene jesene, teda zlatú, hnedú, červenú, či zelenú. Dodajú stylingu prirodzený šmrnc a vy sa hneď budete cítiť viac sexi. 

All in black v hlavnej úlohe

Niekedy aj malou zmenou, viete urobiť veľa. Siahnite namiesto klasických nohavíc po tých v koženej verzii. Pridá vám to sexappeal, budete pôsobiť stále sofistikovane, no zároveň aj mimoriadne príťažlivo. Pokojne choďte v tomto prípade do all in black verzie. 

Neprehliadnite: Nová CHANEL 22: Kabelka pomenovaná podľa roku 2022, ktorá prepisuje históriu domu

Zachováte si eleganciu, no nič vám to neuberie z atraktivity. Práve naopak. Istá dávka tajomna, pristane každej žene. A takto ju viete hravo docieliť.