Presunúť na hlavný obsah

Najmagickejší deň v ich živote: Natália Germáni a Martin Valihora sa vzali, romantickejšie prostredie si už vybrať nemohli

Slovenské celebrity

Čarokrásny Aspen, magický dátum a kúzelný pár. Natália Germáni a Martin Valihora mali jednoducho svadbu ako vystrihnutú zo zimnej rozprávky.

11.11.2022. Tento deň sa stal pre slovenskú herečku Natáliu Germáni a hudobníka Martina Valihoru výnimočným. Rok čo rok si budú jedenásteho novembra pripomínať výročie svojej svadby, ktorá sa konala v romantickom Aspene, v zimnej destinácii, ktorá je klenotom americkej prírody. 

Manželské sľuby si zaľúbenci vymenili za prítomnosti svojich najbližších, zo záberov, ktoré ukázala Natália, vieme, že nechýbali ani ich deti. Dvojročná Zuna mala roztomilé zlaté šaty zo zamatu a na tvári úsmev, ktorým čoraz viac pripomína mamu.

Šťastná bola i Viktória, Valihorova dcéra z predošlého vzťahu s moderátorkou Alexandrou Orviskou. Na Viki bolo tiež vidno, že spečatenej láske svojho otca s Natáliou sa úprimne teší.

"Ťažko opísať slovami, čo sme zažili na Aspenskej hore. Nedá sa. Ale viem, že sa mojím manželom stal ten najvýnimočnejší muž na tomto svete. Milujem Ťa, Láska a ďakujem za ten najkrajší a najdojímavejší deň. Ostane navždy v našich srdciach. Navždy spolu," napísala herečka k fotkám zo svadby, z neopísateľného dňa plného lásky. 

Prečítajte siNajkrajšia správa od Bekima a Laury: Brunetke pod srdcom rastie bábätko, pár je pre mnohých vzorom

Bola prekrásna nevesta, snehobiele dlhé šaty v boho štýle dali vyniknúť jej štíhlemu pásu, celkovo pôsobila ako tá najelegantnejšia éterická víla. K jednoduchým šatám zvolila výraznejší make-up pier, zmyselná červená podčiarkla jej ženskosť a pôvab. 

Šťastná nevesta využila svoj Instagram aj na poďakovanie sa všetkým, vďaka ktorým bol ich veľký deň taký čarovný. Nezabudla ani na dve princezné, ktoré nadovšetko milujú. "Ďakujeme našim milovaným dievčatám, Viki a Zuna, že ste to žili s nami a boli celý čas po našom boku! Milujeme vás. Ďakujeme za toto šťastie, krásu a lásku, ktorá sa tu jedného dňa stretla, aby spojila 2 ľudí. A v lete sa spojí opäť, aby sa oslávila aj s našou milovanou rodinkou a priateľmi."

Prečítajte siFilip a Nela ako najzamilovanejší pár slovenského šoubiznisu: Ich láska je ako z romantického filmu

Germáni a Valihora si povedali svoje "životné áno" po troch rokoch od doby, kedy sa verejnosť dozvedela, že tvoria pár. Mladomanželom prajeme len to najlepšie, mnoho šťastných rokov spoločného života.