Presunúť na hlavný obsah

Muži ikonickej Julie Roberts: Niektorých milovala, iní jej zlomili srdce, no aférku mala aj s jedným z hercov legendárnych Priateľov

Zahraničné celebrity

Medzi najuznávanejšie herečky v Hollywoode ju zaradila snímka Pretty Woman z roku 1990. Kým niekoľko popredných herečiek rolu prostitútky odmietlo, ona ju vzala s gráciou. Z odvážnej študentky sa napokon stala ikona 90. rokov. A o pozornosť mužov ani náhodou v živote nemala núdzu.

Láska si ju našla

Už keď mala 23 zaradila sa medzi filmovú špičku. Práve vtedy ju preslávila snímka Pretty Woman. Rolu prostitútky veľa herečiek odmietlo, lebo malo pred ňou prirodzený rešpekt, no ona ju prijala odhodlane a s nadšením. Napokon za túto filmovú úlohu zinkasovala až 464 miliónov amerických dolárov. 

Prečítajte siElvis Presley by bol na svoje vnučky pyšný: Najstaršia z nich má k nemu najbližšie vďaka svojej vášni k herectvu

Dnes patrí medzi najlepšie platené herečky vôbec a magazín People ju zvolil za najkrajšiu ženu sveta rekordných päťkrát. Samozrejme s jej popularitou stúpal aj záujem mužov o jej osobu.

Do manželského zväzku vstúpila dvakrát. Manželstvo s muzikantom Lyleom Lovettom stroskotalo po dvoch rokoch. Bola tiež zasnúbená s Kieferom Sutherlandom. No opäť to skončilo rozchodom.

Fanúšikov potešila, keď sa objavila v epizóde legendárnych Priateľov. Krátko dokonca randila aj s jedným z protagonistov, hercom Matthewom Perrym, ktorý stvárnil Chandlera. Bola to vraj krátka, no mimoriadne intenzívna aférka.

Ona sa do neho zaľúbila a on bol ňou maximálne očarený. Napokon však zo vzťahu vycúval Matthew, ktorý žil v neustálom strachum že pre ňu nie je dosť dobrý a napokon ho práve Julia opustí. 

Spájali ju aj s Bradom Pittom, keď sa spolu objavili vo filme Mexičan, no iskry medzi nimi skákali vraj len pred kamerami. Počas tohto natáčania stretla však lásku svojho života. 

Prečítajte siNajlepšie milostné príbehy na Netflixe, ktoré by ste mali vidieť: Tieto vás skutočne dojmú k slzám

Druhýkrát sa vydala za kameramana Daniela Modera. Sú spolu už 20 rokov. Dvojica má spolu tri deti a ak sa pýtate na Juliin recept na šťastné manželstvo má v tom celkom jasno. 

"Bozkávanie. Nikdy som svojho muža neprestala vášnivo bozkávať. Možno aj preto sa pri ňom vždy cítim sama sebou a nemusím sa vôbec na nič hrať," prezradila pre magazín People.