Presunúť na hlavný obsah

Rebelský pár monarchie odhodil rúško tajomstva: Meghan padla do oka princovi cez sociálnu sieť, zásnuby boli divadielkom

Zahraničné celebrity

Streamovacia platforma Netflix 8. decembra uviedla prvé tri časti dlho očakávaného dokumentu o najdiskutovanejšom páre britskej kráľovskej rodiny, ktorý nesie ich mená - Harry & Meghan.

Hneď v úvode padla otázka: "Prečo ste sa rozhodli natočiť tento dokument?" Odpovede sa ujala Markle. "Nebudem tvrdiť, že je nám to príjemné, ale keď cítite, že ľudia tak dlho netušia, kto ste, je skvelé mať príležitosť dať im nahliadnuť za oponu toho, čo sa stalo a ukázať, akí naozaj sme," vysvetlila Meghan. 

Už sú to dva roky, čo s Harrym oficiálne opustili kráľovskú rodinu, čím sa zbavili i kráľovských povinností. Samotný princ v dokumente podotkol, že po tom, ako odišli od kráľovskej rodiny, bol svet plný dezinformácií, takže natočenie dokumentu mu dávalo zmysel

Spoznali sa cez Instagram

Málokto by povedal, že princovi jeho osudová žena padla do oka cez Instagram. "Mala som kariéru, mala som svoj život, vedela som, kam smerujem a potom sa objavil Harry. Došlo k totálnemu dejovému zvratu," spomína na začiatky s princom Markle, ktorá bola v tom čase slobodná a užívala si čas strávený s kamarátkami. "Meghan a ja sme sa spoznali cez Instagram. Scrolloval som príspevky a jedna kamarátka zverejnila video s Meghan zo Snapchatu, mala na ňom psie uši," povedal s úsmevom na tvári Harry. Vďaka spoločnej kamarátke sa tak začal písať ich príbeh lásky.

Prečítajte siNajznámejší lámač ženských sŕdc dostal druhú šancu: Po trojročnej pauze, čo boli od seba, uvažujú o ďalšom dieťati

"Obetovala všetko, čo kedy poznala, slobodu, ktorú mala, aby vstúpila do môjho sveta. A krátko na to som ja obetoval všetko, čo som poznal, aby som mohol byť súčasťou toho jej sveta," priznal princ.

"Veľa členov našej rodiny, a teraz mám na mysli predovšetkým mužov, sa túži oženiť s niekým, kto spĺňa konkrétne požiadavky, nie s tým, kto mu je v živote súdený. To znamená, že sa rozhodujú hlavou, nie srdcom. A moja maminka sa vždy rozhodovala srdcom. Zjavne som syn svojej matky." Harry 

Zásnuby? Divadielko! 

Dvojica mala prekrásne zásnuby v tej najintímenšej atmosfére - vo svojom domčeku. No tie verejné už boli o niečom inom… Meghan hovorí o zinscenovanej reality show. "Bolo to nacvičené divadlo. Urobili sme to vonku pre novinárov, hneď potom sme šli dovnútra, vyzliekli si kabáty a urobili ten rozhovor. Všetko prebehlo naraz," spomína v dokumente Markle. Následne sa dostal k slovu Harry, ktorý si myslí, že jeho manželka by sa princeznej Diane veľmi páčila a určite by bola za svojho syna šťastná. 

Prečítajte siBen pred JLo pokľakol so vzácnym prsteňom s ešte vzácnejším odkazom: V šperku sú vyryté tieto tri slová

V dokumente je priblížený aj rasizmus, ktorému Meghan a jej matka čelila, tiež prísny protokol, ktorým sa musia riadiť britskí monarchovia a rovnako aj nepríjemnosti, ktoré predchádzali ich svadbe Harryho a Meghan. 

Príbeh Harryho a Meghan je doplnený o záznamy z dosiaľ nezverejneného osobného archívu. A všetky rozhovory vznikli do augusta 2022. Členovia kráľovskej rodiny sa k obsahu tohto dokumentu odmietli vyjadriť.