Presunúť na hlavný obsah

Zistite, či je s vami partner naozaj šťastný: Tieto znamenia to ľahko odhalia

Partnerské vzťahy

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, či je váš partner s vami naozaj šťastný? Pre zdravý vzťah je to kľúčové. Pozrite sa spolu s nami, čo by ste si mali všímať.

Aby bolo jasné, medzi pohodlným a šťastným vzťahom je obrovský rozdiel. Pravdou je, že keď ste vo zväzku s niekým, na kom vám záleží, niekedy ste tak optimisticky zaslepení nádejou na šťastný vzťah, že si neuvedomujete, že to už nie je pravda. Keď však partner z vašej strany pociťuje tieto aspekty, určite je spokojný a šťastný. 

Dôvera 

Toto je samozrejme dôležitý element každého dobrého vzťahu. V šťastnom vzťahu by ste sa však nikdy nemali obávať hovoriť o svojich pocitoch, zámeroch, činoch. Žiadna osoba vo vzťahu by nemala mať negatívne pocity z toho, čo ten druhý robí sám od seba.

Mohlo by vás zaujímať: Skutočný príbeh: Milujem ho, no kvôli jeho klamstvám a tajnostiam, ktoré vyplávali na povrch s ním nedokážem žiť

V šťastnom vzťahu jednoducho viete, bez akéhokoľvek verbálneho potvrdenia alebo diskusie, že váš partner vám bude vždy stáť za chrbtom, strážiť vaše tajomstvá a bude vám veriť. 

Prejavy ocenenia

V najšťastnejších vzťahoch obaja partneri nielen prejavujú svoje uznanie tomu druhému, ale vedia prejaviť uznanie spôsobom, vďaka ktorému sa ich partner cíti najviac milovaný a ocenený.

Schopnosť argumentovať

Sme si isté, že ste už počuli, že je dobré sa hádať. Je jednoducho ľudsky nemožné byť na niekoho milý 24 hodín denne, 7 dní v týždni a nikdy sa nehádať. A to bez ohľadu na to, ako veľmi sa milujete.

Láska však znamená starať sa o vyriešenie problému, nie o to, aby ste vy mali pravdu a posledné slovo.  Vzťahy, ktoré majú skutočnú intimitu, sú schopné komunikovať všetky emócie, dobré alebo zlé.

Prirodzená akceptácia

Bez ohľadu na to, čo ste urobili alebo čo sa vám páči, vaša polovička by vás mala úplne akceptovať takého, aký ste. Dobrý partner akceptuje všetko, čím ste a prebúdza to najlepšie vo vás. Ak dokážete nájsť niekoho, kto vás bude milovať, koho milujete, je to úžasné.

Prečítajte si: Bol som svojej žene neverný a neľutujem to: Muži to berú ako prirodzenú súčasť života

Sú pre Vás vo vzťahu dôležité tieto veci?

spolu hlasovalo 274 ľudí

Nie
16

- Najčítanejšie -