Presunúť na hlavný obsah

Madonna sa drží hesla, ktoré si osvojila počas 40 rokov: Vysvetľuje správanie, ktorým opovrhujú aj jej verní fanúšikovia

Zahraničné celebrity

Madonna je na hudobnej scéne štyri dekády a prirodzene nechýbala ani na 65. ročníku odovzdávania cien Grammy. Počas svojej reči na pódiu prakticky prezradila, prečo sa prezentuje tak obsesívnym spôsobom.

Je pravdou, že Madonna vždy patrila k speváčkam rebelkám. Inakosť bolo cítiť z jej skladieb, outfitov i správania, no v poslednom čase to vyzerá tak, že rebélia sa jej vymkla spod kontroly.

Nielenže odmieta prijať proces starnutia, ale stratila aj súdnosť. V 64 rokoch svoje sociálne siete zásobuje obsahom, ktorý aj jej najvernejší fanúšikovia označujú za prehnanú obsesiu až vulgárnosť.

Bežne sa fotí a natáča v erotických kostýmoch v polohách, ktoré sú ďaleko za hranicou slušnosti. Rovnako pridáva zábery, ako olizuje telo inej ženy. Aj na tohtotýždňových Grammy sa speváčkin jazyk dostal do kontaktu s rapperkou Jozzy. 

Po jej prejave na spomenutom prestížnom podujatí vieme, prečo inklinuje k výstrednosti a prehnanej obsesii. "Poviem vám niečo, čo som sa naučila počas svojich štyridsiatich rokoch v hudobnom priemysle. Ak vás budú nazývať slovami ako ’šokujúca, škandalózna, provokatívna, nebezpečná či problematická’, ste rozhodne niekým," povedala Madonna na Grammy.  

Prečítajte siPred 20 rokmi jej svet filmu ležal pri nohách: Amanda Bynes neuniesla slávu a prišla nielen o kariéru, ale i svojprávnosť

Honba za mladosťou

Niekdajšia kráľovná popu je častokrát terčom kritiky aj kvôli svojmu vzhľadu. Akoby odmietla prijať fakt, že rovnako ako ostatní, i ona patrí k bežným smrteľníkom a teda proces starnutia ju neobchádza. Je zjavné, že sa zveruje do rúk odborníkov na estetickú medicínu a plastickú chirurgiu... Napokon Madonna po Grammy čelila negatívnej vlne komentárov nielen za bujaré video, ktoré uverejnila na Instagrame, ale aj za svoj zovňajšok

Prečítajte siVIDEO make-up transformácie, ktorým Kim Kardashian šokovala svojich fanúšikov po tom, čo prehrala stávku s dcérou

Speváčka neostala ticho a cez sociálnu sieť poslala tvrdý odkaz. "Zasa som chytená do ageizmu a mizogýnie, ktorá pretrváva vo svete, v akom žijeme," uviedla speváčka. "Nikdy som sa neospravedlňovala za to, ako vyzerám a čo mám oblečené. A nezačnem s tým ani teraz," dodala s tým, že sa teší na ďalšie roky, počas ktorých bude posúvať hranice.  

- Najčítanejšie -