Presunúť na hlavný obsah

Ženy v 20-tke, 30-tke a 40-tke, ktoré mužom splnia v sexe aj tie najtajnejšie sny: Odkryli, čo s nimi robia v posteli

Sex

V každom veku prežívame sex trochu inak, ale muži ho bez ohľadu na to na nás milujú. Dôležité je, že nám, ženám, chutí.

Muži milujú, keď je sex pestrý, ale to neznamená, že to musí byť vždy niečo extra. Práve naopak, milujú všetky jeho podoby a užívajú si ho viac, ako si možno ženy myslia. A tajomstvo úspechu je často práve v tom, že ženy to robia rady a nie z donútenia. Nič viac za tým netreba hľadať, iba to, že sa mužovi v intímnej chvíli venujú rady a dokážu si to vychutnať. 

Čítajte tiež: Dvojice, ktoré nikdy nenájdu symbiózu: V týchto vzťahoch sa budete len trápiť

20-tky sú ochotné vyskúšať všetko

„Asi žiadnemu mužovi neprekáža akási naivita dvadsiatok. Práve to je na nich rovnako najvzrušujúcejšie. Možno nemajú toľko skúseností, ale sú ochotné spoznávať a nechať sa viesť mužom a to sa mi páči. Raz som mal výrazne mladšiu partnerku a každý sex s ňou bol iný. Vždy chcela skúšať niečo nové a musím povedať, že o pár rokov neskôr bola doslova priekopníčka v sexe. Bolo to veľmi cítiť, že ju sex baví a má ho rada,“ rád spomína na svoju ex, Rado (37).

30-tky vedia najdokonalejší orál

„Musím povedať, že najlepší orálny sex som zažil so ženami, ktoré mali po 30-tke. Bolo cítiť, že sú skúsené a že im to ide hladko. Navyše, presne vedeli, čo muž chce, nehanbili sa a dokonca aj ich telo bolo najpríťažlivejšie. Bola to ideálna kombinácia. Poloha 69 nikdy nebola pre mňa taká vzrušujúcejšia, ako s nimi. Nikdy. Ani v mladosti. Nie nadarmo sa hovorí, že ženy zrejú ako víno. Svätá pravda,“ prezradil podnikateľ Ivo (35). 

Neprehliadnite: Závidela mi ho každá, no nevideli nám do spálne: Po svadbe začal mať na mňa v sexe požiadavku, ktorá nám rozbila vzťah

40-tky sú otvorené sexuálnym hrám i pozvaniu niekoho tretieho

„Aj keď som v kútiku duše tajne túžil vyskúšať sex v trojke, nikdy by mi nenapadlo, že sa to stane realitou. A už vôbec nie, že práve o pár rokov neskôr. Keď som sa rozviedol, začal som si užívať sex a chcel som si ešte naplno vychutnať to, čo je také príjemné. Mal som jednu známosť a tá žena, mala už čo-to za sebou, keď som jej povedal, že by sme mohli pozvať aj inú ženu k nám do postele, súhlasila. Brala to naozaj ako vzrušenie, žiadnu konkurenciu. Možno aj preto, že už sme každý mali za sebou vzťah a deti a tak bola oveľa viac nad vecou,“ odkryl svoj najväčší sexuálny zážitok Adam (42).