Presunúť na hlavný obsah

Dvojice znamení, ktoré tvoria najdokonalejší pár: Tieto vzťahy majú veľký potenciál vydržať navždy

Zábava

Ktoré dvojice znamení sú si podľa astrológov súdené najviac?

Baran a Strelec

Ľudia narodení v znamení Barana sú silné osobnosti, plné energie. Sú veľmi oddaní a neboja sa konfliktov. Niekedy to môžu až preháňať, ale robia to s najlepším úmyslom a nasadením. Po ich boku dokáže byť niekto, kto sa ich povahy nebojí a dokáže ich oceniť za všetko, o čo sa pokúšajú. Týmto znamením je Strelec. Je rovnako ambiciózny, ale zároveň túžia obe znamenia istým spôsobom po dobrodružstve. Vášeň a sloboda je to, čo ich spája a v ich vzťahu rozhodne nechýba. Vo vzťahu sa rozhodne nenudia.

Čítajte tiež: Štyri znamenia, ktorým sa kompletne zmení život v roku 2023: Koho čakajú najväčšie zmeny?

Býk a Rak

Býk je tradicionalista, ktorý urobí čokoľvek, aby si udržal stabilitu a šťastie v rodine. Rak je pre neho ideálnou voľbou pocítiť istotu, že vzťah sa nebude zbytočne otriasať v otázkach nevery, nezodpovednosti či klamstiev, ale práve naopak. Rak hľadá istotu pred vonkajším svetom. Títo dvaja tak majú šancu pekne kráčať životom spoločne.

Blíženci a Vodnár

Blíženci sú očarujúci a koketní, čo je pre väčšinu ľudí hľadajúcich dlhodobé šťastné manželstvo problémom. Zatiaľ čo život s Blížencami môže byť plný vzrušenia a krásy, sú známi tým, že utekajú, ak ich vzťah začne zaťažovať. Pri Vodnárovi sa Blíženci necítia, že sa vo vzťahu strácajú. Vodnári sú totiž nezávislé bytosti, ktoré ocenia slobodu. Aj keď sa mnohým takýto vzťah nemusí pozdávať, oni dvaja si rozumejú a vyhovuje im to tak.

Lev a Váhy

Lev svojím očarujúcim správaním rozžiari všetkých, s ktorými príde do kontaktu. Rád sa stará o svoj imidž a na verejnosti sa ukazuje len v tom najlepšom svetle. Po svojom boku túži mať niekoho, kto mu bude dávať obdiv, po akom túžia, ale zároveň rešpekt. Znamenie, ktoré im to dokáže dať sú Váhy. Mimochodom tie tiež milujú byť stredobodom pozornosti, ale v inom merítku - radi si okolo seba vytvárajú a buduujú dobré vzťahy, čo Lev považuje za veľkú výhodu. Sú zohratá dvojka.

Neprehliadnite: Dvojice, ktoré nikdy nenájdu symbiózu: V týchto vzťahoch sa budete len trápiť

Kozorožec a Panna

Najdôveryhodnejším zo znamení zverokruhu sú Panny. Sú inteligentné a zároveň veľmi produktívne, pracujú s maximálnym nasadením. Ak sa do niekoho zamilujú, sú ochotné zniesť im aj modré z neba, len aby im zabezpečili čo najlepší život. U svojej polovičky hľadajú podobný štýl života a hlavne niekoho, kto nie je impulzívny. Preto im to najlepšie funguje s Kozorožcom. Kozorožec je vysoko inteligentné, spoľahlivé a lojálne znamenie, ktoré pre Pannu stelesňuje vernosť.

- Najčítanejšie -