Presunúť na hlavný obsah

Femme fatale štýl si zamilujete: Tieto kúsky premenia vašu osobnosť

Móda

Podporte svoju ženskú stránku, zachovajte si dávku tajomna a vzbuďte túžbu u mužov. Tieto kúsky sú na to ako stvorené. Dodajú vám rafinovanosť a prirodzený sexappeal.

Esencia zvodnosti

Hovorí sa, že zvodná žena je schopná svojim šarmom až nadprirodzene okúzliť muža. Čo tak si k tomuto trošku dopomocť? Stačí vám pár kúskov v šatníku, ktorými to dokážete docieliť. 

Čierna je úplnou klasikou, nesie v sebe dávku tajomna a je aj akousi esenciou zvodnosti. Malé čierne po vzore Audrey Hepburn sú stávkou na istotu, no pokiaľ samotný kúsok oživíte čipkou, pridáte si na ženskosti. Aj drobné detaily, akými sú gombíky dokážu naozaj veľmi veľa.

Navyše takýto kúsok je vhodný pre každú ženu. Ak aj nemáte dokonalé krivky, viete to takto krásne zamaskovať. 

Red love

Kostým má mnoho žien v mysli ako pánsky prvok, no nie je to celkom pravda. Ak mu pridáte hlboký výstrih, jemné riasenie a zaujimavé detaily akými sú rozparky na nohaviciach, docielite ozajstný efekt rafinovanosti. Navyše červená má v sebe sexi náboj, čiže určite sa jej netreba báť.

Čítajte: Neforemné bundy, príliš široké kabáty, či nevhodné jeansy: Toto všetko vám pridáva kilá navyše

Ženskosť s jemnými akcentami

Toto je čipková mini verzia. Kratučké šaty do áčka, ktorým dominuje čipka sú ideálnou voľbou pre ženy s perfektnými krivkami.

Mohlo by vás zaujímať: Zimné topánky podľa typu postavy: Čo sa hodí jablku a po čom by hruška nemala siahnuť?

Keď k nim pridáte červený rúž, saténovú mašľu do vlasov a podpätky, rozhodne si zvýšite mieru atraktivity na úplné maximum. Čo sa týka doplnkov, tam už zvoľte, čo najjemnejšie. 

- Najčítanejšie -