Presunúť na hlavný obsah

Najzásadnejšie zmeny čakajú v prvej polovici marca tri znamenia: Býkov neminie skúška charakteru, pre Rakov začína nová cesta

Partnerské vzťahy

Skutočne zásadné zmeny sa nevyhnú trom znameniam zverokruhu. Niektoré vás posunú vpred, iné vás zrania, no pochopíte, že to bolo nevyhnutné. Čo myslíte, týka sa to aj vás?

Nové životné etapy aj zásadné uvedomenia

Marec so sebou prinesie naozaj veľké množstvo zmien, ktoré sa však najzásadnejšie dotknú troch znamení zverokruhu. Pre Rakov začína úplne nová cesta, kedy budú musieť zahodiť všetko zlé a nechať minulosť ísť. Trápili sa totiž vecami, ktoré už nedokázali zmeniť ani ovplyvniť, no v tomto smere príde významný zlom.

Mohlo by vás zaujímať: Najväčšie manipulátorky sa narodili v týchto mesiacoch: S týmito ženami vás šťastný vzťah nečaká, nie sú ani ideálne kamošky

Pochopia, že to nemá zmysel a nastavia sa na objavovanie nového. Začnú sa oveľa viac venovať sami sebe, sústrediť sa na seba a to im naozaj pomôže preniesť sa cez všetko, čo ich ťažilo. Začnú sa konečne tešiť z maličkostí. Posunie ich to výrazne vpred vo všetkých sférach života. 

Býci si prejdú významnou skúškou charakteru, keďže ich sklame mimoriadne blízka osoba. Budú musieť vyhodnotiť ako ďalej a celkovo sa začnú zamýšľať nad tým, čo je pre nich podstatné a v čom by mali aj oni na sebe zapracovať. Ovplyvní to ich ich ďalšie kroky, pričom zistia, že niektorých ľudí v živote vôbec nepotrebujú. 

Čítajte tiež: Astrológovia rozhodli: Tieto dve znamenia vytvoria definitívne silný pár

Takisto sa prejaví nová životná etapa u Kozorožcov. Tí sa začnú konečne venovať sami sebe a urobia zásadný krok v súkromí. Môže ísť o zásnuby, svadbu alebo spoločné bývanie. Dotkne sa to týmpádom iba zadaných, ale je dobré vedieť, že pôjde o správne rozhodnutie. Hoci o tomto kroku dlhšie pochybovali, už na to nemajú dôvod. 

Môžeme podľa Vás ovplyvniť svoj osud?

spolu hlasovalo 144 ľudí

Áno
94
Nie
50

- Najčítanejšie -