Presunúť na hlavný obsah

Muži narodení v týchto znameniach sú najkomplikovanejší vo vzťahoch: Aby ste s nimi vyšli, musíte si osvojiť tieto tri veci

Partnerské vzťahy

Sú mimoriadne akční, aktívni, milujú dobrodružstvá, no vo vzťahoch sú extrémne komplikovaní. Keď si však osvojíte pár vecí, dokážete ich jemne skrotiť.

Títo muži majú svoju hlavu a pokiaľ s nimi chcete vyjsť a udržať to medzi vami, musíte si osvojiť tri veci

Sú skutočne veľmi akční, dobrodružní, milujú cestovanie, vedia si skrátka užívať život a aj ho žiť. Záleží im na tom, aby boli spokojní, šťastní a snažia sa pre to robiť skutočne všetko. Sú ambiciózni, idú za svojím a ak si niečo zaumienia je viac ako pravdepodobné, že to aj dosiahnu. Avšak, čo sa týka vzťahovej roviny, tam sú viac ako len komplikovaní.

Čítajte tiež: Bol lámač ženských sŕdc, no život s ním nie je výhra: To, čo odo mňa chce môj muž v sexe, je aj na mňa veľa

Pokiaľ sa vrhnete do vzťahu s nimi, to čo vám v živote nebude chýbať je určite vzrušenie. O to nebudete mať núdzu. Strávite veľa času na cestách, no musíte sa tiež pripraviť na to, že sa budete musieť prispôsobovať. Takisto stabilita je niečo, čo od nich nemusíte čakať. Sú totiž nespútaní a veľmi svojskí. Reč je o Strelcoch a Levoch. 

Títo muži majú svoju hlavu a pokiaľ s nimi chcete vyjsť a udržať to medzi vami, musíte si osvojiť tri veci. Obrovskú dávku tolerancie, pochopenia a trpezlivosti. Skrotiť ich trvá, no práve danými vecami to môžete tak trochu dosiahnuť. Často to však bude náročné, pretože príde mnoho situácií, v ktorých sa budete musieť aj nedobrovoľne ovládať a prispôsobiť.

Neprehliadnite:  Astrológovia rozhodli: Tieto dve znamenia vytvoria definitívne silný pár

V tomto smere je to na vás, či vám to stojí za to. Keď sa však do vás úprimne zamilujú, budete sa pri nich cítiť krásne. Len teda v určitých veciach sa oni nezmenia a preto je postoj aký vočin nim zaujmete kľúčový.