Presunúť na hlavný obsah

Dcéra jednej z najšarmantnejších slovenských moderátoriek už dávno nie je malé dievčatko: Mia je ako vystrihnutá z rozprávky

Slovenské celebrity

Deti rastú ako z vody a dcéra úspešnej moderátorky Mirky Kalisovej nie je výnimkou. Mia už dávno nie je malé dievčatko. Vyrástla z nej nádherná slečna, ktorá sa v mnohom podobá na svoju pôvabnú mamu.

Dlhé plavé vlásky, veľké hnedé oči, plné pery a jemné črty tváre… deväťročná Mia má skrátka výzor rozprávkovej princeznej. Zdá sa, že pohľadná moderátorka jej odovzdala tie najlepšie gény a s najväčšou pravdepodobnosťou to nebude platiť iba o vzhľade. 

Mirka je žena, ktorá sa neustále posúva dopredu a ktorá má hodnoty na správnych miestach. A presne to od útleho veku učí i svoju dcéru Miu. "Odmalička ju učím oceňovať krásu iných žien, aby pri pohľade na krajšiu, úspešnejšiu, múdrejšiu nepociťovala nenávisť a menejcennosť, ale obdiv, aby ju vedela pochváliť, oceniť, prípadne zamakať na sebe, ak chce byť lepšou verziou seba. Učím ju neporovnávať sa, učím ju, že máme v rodine nejaký typ postavy a vieme sa hýbať len v nejakých hraniciach," spomenula raz Kalisová. Z Mie tak rastie nielen krásna, ale predovšetkým rozumná slečna.

Prečítajte si: Dara Rolins má prekrásny vzťah s dospievajúcou dcérou: Prezradila, akým prístupom sa k nemu dopracovala

Mirka si rolu matky veľmi užíva, v materstve našla skutočné šťastie, nezabúda však na sebarozvoj. V 36 rokoch nastúpila na ďalšiu vysokú školu, rozhodla sa pre psychológiu, plus sa venuje svojej vášni - vareniu a pečeniu. Popri všetkým svojim aktivitám a ambíciám sa usiluje byť dobrou mamou. Mia si myslí, že jej to ide výborne. 

"Odmalička mi hovorí, že sedela na obláčiku a obzerala si maminky… že ktorej "skočí do bruška". A že si vybrala mňa, lebo vedela, že budem najlepšia maminka na svete. Tak neviem, či na svete, ale robím, čo môžem," napísala na Instagrame moderátorka. 

"Byť mamou je veľmi vzácne a mať vzťah mama-dcéra je pre mňa to najkrajšie na svete." Miriam Kalisová

Prečítajte si: Malí-veľkí fešáci: Z chlapcov Simony Krainovej rastú lámači ženských sŕdc, mamu nezaprú 

- Najčítanejšie -