Presunúť na hlavný obsah

Dámy, zbystrite zmysly! Prichádzajú SPOT zmyselné nákupy

Móda

Poriadne sa zamyslite a položte si otázku: kedy naposledy ste len tak potešili svoje zmysly? Minulosť už nevrátite, no budúcnosť viete ovplyvniť. Od 16. do 19. marca 2023 máte príležitosť podľahnúť nákupnej horúčke v piatich obchodných centrách na Slovensku. Pripravujú pre vás skvelé zľavy a prekvapenia a vy tak môžete nakúpiť za fantastické ceny vo vašich obľúbených obchodoch.

Či sa vám to páči alebo nie, čas plynie neúprosným tempom. Skúste preto spomaliť a vychutnajte si Zmyselné nákupy v obchodných centrách Mlyny Nitra, Korzo Prievidza, Aupark Piešťany, Aupark Žilina a Aupark Košice, ktoré budú trvať štyri dni – od 16. do 19. marca 2023. 

Tieto obchodné centrá pre vás pripravili praktickú a modernú aplikáciu SPOT, v ktorej nájdete zľavové ponuky a prekvapenia. Aplikácia je k dispozícii pre systémy Android aj iOS. Papierovým kupónom a ich zabúdaniu doma na poličke je teraz koniec – a vy sa môžete pohodlne pripraviť na jarnú a letnú sezónu. Budete sa cítiť trendy a poďakuje sa vám aj vaša peňaženka.  

Na Zmyselné nákupy pozýva aj slovenská herečka Gabika Marcinková 

Tvárou jarných SPOT Zmyselných nákupov sa stala obľúbená herečka Gabika Marcinková, , ktorú poznáte z televízie, filmov alebo divadla. „Zmyselné nákupy mi evokujú viacero vecí. V prvom rade by naše nákupy mali mať zmysel, mali by sme nakupovať s ohľadom na naše potreby a potreby našej planéty. Pri nákupoch by sme mali zapájať naše zmysly – vidieť tovar na vlastné oči, môcť si ho chytiť, jedlo ochutnať, parfém ovoňať,“ vysvetľuje Gabika Marcinková.  

Nákupy, ktoré spájajú a majú zmysel 

V súčasnej dobe digitálnej, ktorá je neosobná a chladná, sú osobné stretnutia hrejivým protikladom. SPOT Zmyselné nákupy sú skvelou príležitosťou na to, aby ste vytiahli svoje kamošky na dámsku jazdu, niečo si spolu kúpili, poradili sa alebo spolu skočili na kávu, či obed. A viete, kedy má nakupovanie zmysel podľa Gabiky Marcinkovej? „Ak sa nám pri nakupovaní podarí natrafiť na také kúsky, pomocou ktorých sa cítime byť zmyselné.“  

Preto nezabudnite! Nákupy, ktoré potešia nielen vaše zmysly, ale aj peňaženku prebiehajú koncom druhého marcového týždňa - od 16. do 19. marca 2023 v obchodných centrách: Mlyny Nitra, Korzo Prievidza, Aupark Piešťany, Aupark Žilina a Aupark Košice. Na návštevníčky a návštevníkov čaká praktický darček – dizajnová nákupná taška aj s malým prekvapením (len do minutia zásob, preto dlho nečakajte).  

Ak sa neviete rozhodnúť, či sa vám Zmyselné nákupy oplatia, stiahnite si rovno aplikáciu SPOT a pozrite si skvelé ponuky, ktoré na vás čakajú.  

Viac informácií nájdete na webovej stránke vášho najbližšieho obchodného centra (Mlyny Nitra, Korzo Prievidza, Aupark Piešťany, Aupark Žilina alebo Aupark Košice,). 

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -