Presunúť na hlavný obsah

Hailey mala Selenu a Justina za dream couple, potom s Bieberom začala chodiť: Dnes sú pár snov oni

Zahraničné celebrity

Modelka Hailey Baldwin kedysi ani netušila, že jedného dňa sa stane manželkou a životnou láskou speváka Justina Biebera. Napokon, keď ešte Justin chodil so Selenou, sama ich označila ako pár snov.

30. september je pre Hailey a Justina dňom, ktorý spečatil ich najčistejšie city - lásku. Manželské sľuby si vymenili v New Yorku, tajne, bez akejkoľvek okázalosti. Tento rok ich čaká oslava 5. výročia svadby. 

Sobášu týchto dvoch mladých ľudí predchádzalo trojročné randenie. Justin začal chodiť s Hailey krátko po tom, ako definitívne uzavrel dlhoročný vzťah so speváčkou Selenou Gomez. 

Vzťah Seleny a Justina bol ako jazda na horskej dráhe. Niekoľko rokov sa rozchádzali a schádzali, hádky striedali udobrenia, definitíva pre ich ťahanice prišla po ôsmom roku vzťahu. A tak fanúšikovia, ktorí verili v šťastný koniec dvojice, boli sklamaní, keď sa Bieber pár týždňov po poslednom rozchode s Gomez objavil po boku modelky Hailey Baldwin

Prečítajte si: Najveľkolepejšie svadby roka 2022: Beckhamova nevesta mala podľa stylistky najkrajšie šaty, aké kedy videla

Baldwin vtedy čelila kritike, že za rozchodom spevákov stojí ona. Ako však neskôr vysvetlila, nebola to úvaha založená na pravde. Hailey tvrdí, že keď sa dala dokopy so svojím terajším manželom, tak Justin nebol zadaný a cez vzťah so Selenou bol prenesený. 

Samotná Hailey do roku 2014 zrejme ani netušila, že jedného dňa bude vo vzťahu s Justinom a že raz dokonca ponesie jeho priezvisko. Práve v roku 2014 sa totiž začali prezentovať ako zamilovaný pár. Napokon… modelka ešte v roku 2011, keď to medzi Justinom a Selenou opäť kolísalo, cez Twitter vyjadrila podporu tomuto hviezdnemu páru. "Je mi jedno, kto čo hovorí, ale Justin Bieber a Selena Gomez pokope sú definíciou pre tínedžerský sen," napísala vtedy Baldwin. Hailey tak Gomez a Biebera prakticky označila za pár snov, držala im palce a aj ona verila, že spolu zotrvajú.  

Osud to však zariadil inak. Hailey už štyri roky nesie Justinovo priezvisko, plánujú spolu budúcnosť, podporujú sa nielen v tých dobrých, ale i ťažších časoch, bok po boku nenašli len pravú lásku, ale i skutočnú oddanosť. Manželstvo Bieberovcov patrí medzi ukážkové,  pravidelne si vyznávajú lásku a jej vzájomnosť cítiť pri každej príležitosti, kedy sa objavia či už na prominentnej udalosti, alebo ruka v ruke na ulici.  

Prečítajte si: Manželstvo Catherine Zeta-Jones a Michaela Douglasa trvá 22 rokov: Herečka kedysi neverila, že spolu ostanú tak dlho

- Najčítanejšie -