Presunúť na hlavný obsah

Trendy kabelky na víkendové nákupy: Vyrazte do mesta štýlovo za každých okolností

Móda

Shopper kabelky alebo obyčajné cez rameno, variácií je niekoľko a vaše stylingy vám tak ani počas víkendu neuberú na štýle.

Kabelka cez rameno k streetovému outfitu

Cyklistické šortky, bomber bunda a streetové tenisky, ktoré sa svojím dizajnom vracajú do 90. rokov. Móda, ktorá je v uliciach metropol aj naďalej veľmi obľúbená. Na víkendové nákupy či vyrazenie do mesta ako stvorené. Kabelka cez jedno rameno vám zaručí pohodlie a štýl zároveň.

Inšpirujte sa: Teniskové obsesie: Tieto kúsky budú nielen počas jari 2023 absolútnym hitom

Shopper bag pre milovníčky Disney a Karla Lagerfelda

Veľká obojstranná kabelka cez rameno pre všetky ženy, ktoré milujú jeansové outfity. Z jednej strany krémová a z druhej strany krásna kráľovská modrá s ikonickým Karlom Lagerfeldom. Modré jeansy a jednoduché modré tričko a máte zaručený štýl. 

Ležérna elegancia za každých okolností

Ak chcete byť za každých okolností stále elegantná, voľne ležérnejšiu verziu. Oversize kožené sako, širšie nohavice a menšia kabelka, do ktorej zmestíte všetky nevyhnutnosti. Ak nejdete na veľké nákupy, ideálne do mesta.

Nadčasová klasika shopper bag

Čierna overená klasika, ktorá ustojí všetky zmeny trendov a vždy bude aktuálna. Shopper bag v jednej farbe môžete nosiť či už k legínam alebo jeansom, vždy budete vyzerať perfektne a nikdy nič nepokazíte. Dá sa povedať, že sa hodí ku všetkému a tak nemusíte rozmýšľať, či vám kabelka ladí.

Neprehliadnite: Legíny hlásia v uliciach metropol comeback: Naučte sa ich nosiť tak, aby ste boli štýlové

- Najčítanejšie -