Presunúť na hlavný obsah

Tri znamenia čaká mimoriadne úspešný týždeň: Komu sa obráti život o 180 stupňov v tom najlepšom?

Partnerské vzťahy

Týždeň plný zmien, emocionálnych a kariérnych zvratov. To čaká tri znamenia zverokruhu. Pozrite sa, či sa máte aj vy na čo tešiť.

Uvedomíte si, že potrebujete najprv prijať sami seba, aby ste sa mohli otvoriť novým možnostiam

Prichádza obdobie, na ktoré ste naozaj dlho čakali. Kým doteraz ste viac menej balancovali na vlne vlastnej nespokojnosti, túžob, ktoré ste sa báli vyjdariť, teraz prichádza v tomto smere zásadná zmena. Konečne sa vám začne dariť na všetkých frontoch. Pozitívne zmeny nastanú rovnako v emocionálnej ako aj v kariérnej oblasti. Bude sa to týkať Rakov, Blížencov a Strelcov.

Mohlo by vás zaujímať: Po rokoch som sa dozvedela pravdu o svojom manželstve: Môj manžel nikdy nebol môj manžel

Čo sa týka práce, tam sa konečne dočkáte ocenenia, na ktoré ste skutočne veľmi dlho čakali. Prestanete sa báť vyjadriť svoj názor, naberiete odvahu nahlas povedať čo si myslíte a odprezentujete návrhy, ktoré ste mali dlho v hlave, no stále vám niečo bránilo v tom o nich hovoriť. Bol to vnútorný strach, ktorý súvisel s tým, že ste mali pochybnosti z vlastného zlyhania. Práve toto vás posunie ďalej a zabezpečí vám to rast. A to dokonca aj ten finančný. 

Rovnako príjemné zmeny nastanú aj v emocionálnom živote. Tu si uvedomíte, že potrebujete najprv prijať sami seba, aby ste sa mohli otvoriť fungujúcemu vzťahu. Doteraz ste totiž v zväzkoch zostávali skôr zo zotrvačnosti. No naozaj nastáva zmena. Uvedomíte si, že to nemá zmysel aj to, že milenecké pomery na jednu noc vás tiež nikam neposunú.

Neprehliadnite: Mám úžasného manžela: Jednu vec však na ňom priam nenávidím, pretože zo mňa robí horšieho človeka

Spôsobí to aj fakt, že ku koncu týždňa stretnete človeka, do ktorého sa na prvý pohľad zaľúbite. Bude to veľmi silné a intenzívne. Rozhodnete sa preto urobiť zásadný krok a všetko, čo ste vo vzťahovej oblasti mali, opustíte. A bude to dobrý krok, konečne vás to posunie ku šťastiu, po ktorom tak veľmi túžite. 

- Najčítanejšie -