Presunúť na hlavný obsah

Pastelová manikúra na jar 2023: Vybrali sme trendy nechty, s ktorými si zachováte elegantný vzhľad

Krása

Ak milujete pastelové farby, nebojte sa oživiť vašu manikúru. Predstavujeme vám trendy na jar 2023, s ktorými môžete oživiť vaše nechty po zime a zároveň si zachováte eleganciu.

Manikúra je základ a ako tvrdí veľa žien, môžete sa cítiť nie príliš komfortne, ale pokiaľ máte perfektnú manikúru, všetko je v poriadku. Dodá vám sebaistotu aj vtedy, keď to najviac potrebujete. Z tohtoročných trendov, ktoré sú skutočne pestré sme sa my v redakcii sústredili predsa len na jemnejšie verzie v podobe pastelových odtieňov, typických pre jarné obdobie.

Inšpirujte sa: Najčastejšie chyby, aké robíme pri líčení: Naučte sa make-up profesionálok a uberte si roky

Lip gloss alebo milky magic ako najobľúbenejší trend

Vegánsky prírodný lak na nechty z dielne H&M Beauty v odtieni mliečnej ružovkastej až bielej je hitom už od minulej sezóny a pretrváva aj túto jar. Jedna vrstva vysoko lesklého zloženia zaistí sýty a bezchybne hladký povrch. Jemný odtieň krásne vynikne na akejkoľvek pokožke a v akejkoľvek dĺžke nechtov. 

Pastelová manikúra s vysokým krytím

Vysoko pigmentované laky na nechty oceníte najmä, keď sa rozhodnete pre jemnejšie farby. Práve pri nich sa často stávalo, že nánosy štetcom sú viditeľné a je nutné opakovať niekoľko vrstiev, čím sa vytrácal prirodzený vzhľad. Širokú pastelovú škálu ponúka Zara Beauty.

Velvet / chrome sa po novom nosí na jar

Lak na nechty prírodného pôvodu, ktorý je vysoko pigmentovaný. V novej kolekcii O.P.I. z radu Nature Strong nájdete aj hit tejto sezóny. Metalické odtiene lakov na nechty sa tentoraz objavujú v jarnej sezóne a nie v zime, ako sme boli zvyknutí. Je to výzva, ako vniesť do vašej beauty rutiny niečo nové, vyskúšate?

Neprehliadnite: Najnovšie parfumy na jar 2023: Ak túžite spoznať niečo nové, tieto vône sa pre vás stanú návykové

- Najčítanejšie -