Presunúť na hlavný obsah

Mám dva vzťahy naraz: Jeden muž uspokojuje moju intelektuálnu stránku, ten druhý tú sexuálnu

Sex a vzťahy

Marína stretla dvoch rôznych mužov na rôznych miestach, ale v rovnakom čase. Chcela dať prednosť jednému konkrétnemu, tu však narazila kosa na kameň. Dopadlo to tak, že sa nedokáže vzdať ani jedného. Jeden uspokojuje jej telo, druhý zase jej myseľ. Je to začarovaný kruh, z ktorého nechce vyjsť.

Najlepší sex môjho života s mužom, ktorý ma ale inak ničím nezaujal 

Naša známa, volajme ju Marína, si život vždy užívala a k tomu patrili aj jej mužské známosti. Tie si však vyberala veľmi zodpovedne. Jeden víkend stretla dokonalého muža s rozhľadom, umelca plného inšpirácie, vízie, ktorý mal bohatého ducha, vedomosti, jednoducho ju fascinovala jeho myseľ, jeho duša, jeho myšlienky. Na druhý víkend oslavovala priateľkine narodeniny s partiou a prebehla dosť veľká iskra s jedným mužom, ktorým ju tam oslovil. „Jeho schopnosť baliť ženy nebola nejako zvlášť osobitá, darom reči tiež práve neprekypoval. No bol neskutočne sexi. Hoci neskáčem do postele s neznámymi na počkanie a pravidelne, pri tomto som urobila výnimku. Musím povedať, že to bol najlepší sex môjho života, ktorý sa potom opakoval každých pár dní,“ priznáva Marína, ktorá dodáva, že jeho slovám stále neprišla na chuť. Takže po skvelom sexe sa rozlúčia a vyhovuje to obom.

Mohlo by vás zaujímať: Najlepší sex som zažila na tomto netradičnom mieste: Dodnes netuším, ako som sa dala na to nahovoriť, ale neľutujem

Jeho slová ma inšpirovali, jeho telo sklamalo 

Na druhej strane mala Marína možnosť opäť sa stretnúť s tým prvým mužom, duchaplným umelcom: „Tam nebolo o čom. Jeho slová ma prebúdzali, inšpirovali, nútili prehodnocovať, pochybovať aj o sebe samej. Jeho myseľ bola obrovská, nemala hranice a to ma k nemu neskutočne priťahovalo. Ibaže, keď došlo na sex, nebol ani z polovice taký dobrý ako s pánom „najlepší sex môjho života“,“ prezrádza sklamaná Marína. Myslela si totiž, že našla toho pravého, s ktorým bude zdieľať aj posteľ, nielen myseľ. Ibaže si nevedela predstaviť, že by mu bola verná, keď mala svoje sexuálne potreby, ktoré nevedel naplniť. 

Čítajte tiež: Osudová voľba. Musela som si vybrať medzi dvoma mužmi, ktorých som milovala

Nechcela som si vybrať, nechala som si ich oboch 

Ubehli celé týždne, počas ktorým chodila k jednému mužovi na sex a k druhému po inšpiráciu pre život: „Nechcela som si vybrať. Obaja odo mňa nič nečakali a to bola v podstate výhra v lotérii. Nemohla som teda prísť ani o jedného. Nechala som si ich oboch. Hoci neviem, koľko to potrvá, užívam si to plnými dúškami. Je to akoby som našla dokonalého muža, len to má háčik, v skutočnosti sú dvaja,“ dodáva na záver svojho príbehu Marína. 

Neprehliadnite: Svoju budúcnosť som mala nalinajkovanú s týmto mužom: V istý moment som sa však začala zamilovávať do iného