Presunúť na hlavný obsah

Veci, v ktorých sa doma hromadí negatívna energia: Tieto by ste rozhodne mali radšej vyhodiť, pokiaľ chcete žiť v harmónii

Zábava

Niektoré predmety vraj dokážu v sebe zadržiavať negatívnu energiu. Pokiaľ chcete mať šťastný život pozrite sa, čo by ste z domu mali radšej vyhodiť.

Predmety, ktoré máme doma, priamo alebo nepriamo pozitívne, či negatívne ovplyvňujú náš každodenný život. Ktoré je lepšie vyhodiť, keďže nám môžu spôsobovať vo vzťahoch, ale aj celkovom nastavení problémy?

Rozbitý, či prasknutý riad

V domácnostiach sa úplne bežne stáva, že sa rozbité poháre, riad a podobné veci niekde omylom schovajú a zabudnú. Prípadne ak má niečo len prasklinku, ešte to odložíme. No to je chyba. Možno ste nevedeli, ale tieto rozbité a popraskané predmety výrazne priťahujú melanchóliu, smútok a negativitu.

Čítajte tiež: Raňajky, ktoré vám už po 7 dňoch pomôžu schudnúť: Ak si doprajte kombináciu týchto potravín, ukáže sa to na vašej figúre

Skontrolujte, či je riad, ktorý máte v kuchyni, v perfektnom stave. Nemali by na ňom byť žiadne praskliny, škvrny a úlomky. Ak sa náhodou niečo pokazí je lepšie to vyhodiť.

Umelé a sušené kvety

Keď máte doma sušené, či umelé kvety, mali by ste to prehodnostiť. Keďže v týchto rastlinách nie je život, bránia toku energie v miestnosti a majú negatívny vplyv na celkovú energetickú bilanciu. Niektoré kvety ako karafiáty prinášajú smolu, takže tie by ste nemali mať v domácnosti vôbec.

Rastliny s tŕňmi vrátane kaktusov

Existujú rôzne názory na tieto druhy pichľavých rastlín. Niektorí ľudia sa domnievajú, že domov vnášajú len problémy. A to rovnako emocionálne ako aj finančné

Zašpinené a rozbité zrkadlá

Pokiaľ ide o dobré a zlé energie, zrkadlá potrebujú osobitnú zmienku. Či už je to vo vašej kúpeľni, spálni alebo obývačke, hovorí sa, že zrkadlo by malo byť vždy v bezchybnom stave. Nesmie byť nijako zafarbené, či prasknuté a zároveň by malo byť za každých okolností čisté. Ak to tak nie je, vnáša to domov stres a hádky. 

Fontány v interiéri

Niektorí ľudia si radi nechávajú vo svojej obývačke krásne vodné fontány, aby domovu vdýchli umelecký nádych. Predpokladá sa však, že nič také by nemalo byť umiestnené v žiadnej časti domu, pretože to definuje tečúcu povahu objektu a teda šíri negatívnu energiu. 

Neprehliadnite: Smoothie, ktoré podľa uznávaného gastroenterológa naozaj pomôže našim črevám: Vláknina je základom ingrediencií

Inými slovami - peniaze, prosperita a pozitivita môžu prísť do vášho života, ale nevydržia dlho kvôli prítomnosti takýchto predmetov.

- Najčítanejšie -