Presunúť na hlavný obsah

Slip dress štyrikrát inak: Pristanú každemú typu postavy, ak ich viete správne kombinovať

Móda

Slip dress budú túto sezónu opäť žiadaným kúskom. A to rovnako počas jari ako aj leta. Sú variabilné a naozaj sa hodia každej žene.

1. Zdôraznenie ženského elementu

Šaty v štýle ľahkej hodvábnej nočnej košieľky na spanie sa prepracovali na prehliadkové móla a do ulíc v extrémne krátkom čase. Su jemné, ženské a viete ich naozaj krásne a hravo variovať. 

Čítajte tiež: Módna prehliadka MIKLOSKO DRAMA sa niesla v duchu sugestívnej drámy, vášne, túžby, aj veľkolepej oslavy život

Ak siahnete po úplne minimalistickom stylingu v kombinácii s lodičkami, sandálkami, či čižmičkami na podpätku, zdôrazníte ženský element a pôvab v maximálnej možnej miere. Vôbec to nemusíte preháňať ani s doplnkami, tu ide skutočne o to vyzdvihnúť jemnosť.

2. Street stylová variácia, ktorá nesklame

Toto je absolútne skvelý street stylový look. Vezmite si k slip dress oversize sako, tenisky a vyrazte do ulíc. Na kávu, ale aj večerný drink s kamoškou, či potulky mestom je to výborná voľba. Navyše sa budete aj cítiť veľmi pohodlne. 

3. Odvážne, no stále trendy

Toto je niečo pre ženy milujúce športovejší look. Áno aj hodvábne šaty viete kombinovať takýmto spôsobom a bude to vyzerať perfektne. Šiltovka, rain jacket a slip dress môžu pôsobiť na prvý pohľad nesúrodo, no opak je pravdou.  Aktuálne trendy nám dovoľujú aj takéto odvážnejšie kombinácie. 

Prečítajte si tiež: Pavol Dendis ako jeden z nominantov cien Czech Grand Design 2021 v kategórii Módny dizajnér roka

4. Jemnosť, elegancia a pohodlnosť v jednom

Pokiaľ si na slip dress vezmete klasický kašmírový svetrík a skombinujete ho so sandálkami, vznikne vám pohodlný, no krásny outfit. Myslite pri ňom na minimalizmus, ani s doplnkami to nepreháňajte. Menej je niekedy viac a tu to platí dvojnásobne. 

Čítajte tiež: H&M a Mugler oslávili svoju spoluprácu veľkolepou show v NYC!

 

- Najčítanejšie -