Presunúť na hlavný obsah

Ukrajinské sestry vyzerajú ako dievčatká z rozprávky: Profil im síce založila mama, no svojou krásou očarili svet

Zahraničné celebrity

Pri pohľade na tieto dievčatká máte pocit, že svet víl a princezien je naozaj realitou. Profil im založila síce mamina, no ony svojou jemnosťou, pôvabom a krásou vyrážajú dych.

Mama im nielen vo virtuálnom svete vytvára každý deň rozprávkové miesto

Stakhiv Ulyana nie je v našich končinácha až taká známa, no jej dcérky určite áno. Mama rozkošných dievčatiek, ktoré dostali mená Eva a Mia sa im postarala doslova o magický profil. Sú z Ukrajiny, z Ľvova a vytvorila im nielen vo virtuálnom svete naozaj čarovné miesto. 

Neprehlaidnite: Kedysi nemal na jedlo, dnes je najžiarivejšou hviezdou Hollywoodu: Kto je Pedro Pascal a prečo si zmenil meno? 

Eva nedávno oslávila štvrté narodeniny a Mia pol roka. Malé princezné aj napriek tomu, čo sa deje vonku žijú ako v rozprávke. Ich život pôsobí skutočne ako vystrihnutý  z knižky Christiana Andersena.

Dievčatká oblieka do jemných, nežných šiat a na mnohých fotkách pripomínajú princezné, či víly. No a keď sa v mysli prenesiete do detstva, každá z nás zrejme po niečom takom túžila a ony to vlastne žijú. Navyše sú naozaj rozkošné a krásné. A už teraz majú bez nejakých reklám veľké množstvo followerov.

Pre mamu sú všetkým a urobila by pre ne aj posledné. Vidieť, že spoločné chvíle si maximálne užívajú.  Niekto to môže brať ako štylizovanie do určitých pozícií, no na dievčatkách vidieť, že si to užívajú. Je to celé koncipované ako hra, takže to vnímajú rozhodne pozitívne. 

Prečítajte si: Dcéry z prehliadkových mól: Leni Klum, Kaia Gerber, sestry Hadidové a ďalšie modelky, ktoré kopírujú kariéry svojich mám

Navyše podľa nás je len otázkou času, kedy si ich všimne niekto z castingovej agentúry. Črty na modeling, či hereckú kariéru majú.

Plavé vlásky, modré očká a súmerné rysy sú vo svetle reflektorov žiadané. Predpokladáme tak, že o nich budeme ešte veľa počuť.

- Najčítanejšie -