Presunúť na hlavný obsah

Chlapci charizmatickej moderátorky Lenky Raimanovej Šóošovej svoju mamu nezaprú: Čo si na nej vážia najviac?

Slovenské celebrity

Už je to viac ako 15 rokov, čo Lenka Raimanová Šóošová našla muža svojho života, s ktorým si založila rodinu. Manželia majú dvoch synov - Richarda a Rolanda - ktorí im robia radosť každý jeden deň. A čo si na svojej mame vážia najviac?

Charizmatická televízna moderátorka Lenka Raimanová Šóošová je hrdou mamou dvoch chlapcov - Riška a Ronalda. Riško nesúci meno po otcovi Richardovi Raimanovi prišiel na svet v roku 2011 a Ronald o päť rokov neskôr. 

Príchod detí naplnil Lenku a Richarda šťastím, ich chlapci sú pre nich celým svetom. Vidno, že si s nimi užívajú veľa zábavy i radostných chvíľ. Raimanovci sú nepochybne jednou z najkrajších a najveselších rodiniek v našom šoubiznise. 

"Vždy som chcela mať chlapcov, lebo si myslím, že to majú v živote o niečo ľahšie. Sen sa mi splnil… Mám dvoch skvelých chaloškov, tak už len z nich vychovať dobrých a zdravo sebavedomých mužov."

Prečítajte si: Patria medzi najkrajšie páry a už aj rodinky nášho šoubiznisu: Príchod dcérky naplnil Lauru a Bekima šťastím

Riško bude tento rok oslavovať dvanáste narodeniny, jeho braček siedme. Obaja majú oči po moderátorke - veľké a prenikavé. Prvorodený syn je väčšou kópiou mamy, mladší zasa otecka. Riško i Roland si svojich rodičov nesmierne vážia, chlapci dokonca pri príležitosti Dňa matiek prezradili, čo si na svojej mame cenia najviac. 

"Na mame mám rád, že je milá. A že vždy stojí pri mne," odkázal svojej mamine jedenásťročný Riško, ktorý si na svojej mame jednoducho váži to, že je ju proste mamou. Jeho mladší braček si na Lenke váži jej láskavosť a takisto oddanosť.  

Lenka a Richard sú jasným dôkazom toho, že aj láska v šoubiznise môže byť pevná a trvácna. Sú spolu viac 16 rokov, z toho 4 ako manželia. Obaja sú úspešní v tom, čo robia, perfektne sa dopĺňajú a prežili si toho spolu už naozaj veľmi veľa, čo z nich robí nerozlučný pár.

Neprehliadnite: Couple goals: Známe slovenské páry, ktoré sú spolu cez desať rokov a stále pôsobia ako na začiatku vzťahu

- Najčítanejšie -