Presunúť na hlavný obsah

Denim cez weekend 3x inak: Ak milujete jeansy, máme pre vás štýlové outfity, ktoré sú navždy IN

Móda

Jeansová sezóna je tu a s ňou aj najnovšie inšpirácie, ako nosiť denim na niekoľko spôsobov. Víkendový outfit, ktorý má v sebe šmrnc, dosiahnete veľmi jednoduchou cestou.

Denimové variácie patria medzi najobľúbenejšie. To je dôvod, prečo sme sa obzreli po stylingoch zo svetových metropol a zisťovali najnovšie trendy, ktoré sa spájajú so streetwearovou módou. Jednoduché stylingy vhodné na víkendové dni, ktoré obstoja v skúške času. Nepodliehajú obmene trendov a kedykoľvek ich vytiahnete zo šatníka, nikdy vás nesklamú.

Inšpirujte sa:  Topánky, ktoré budú must-have tohto leta: Tieto kúsky sa dobre kombinujú a navyše ich definuje pohodlnosť

Denimová midi sukňa

Midi sukne hlásia veľký comeback, a to práve túto sezónu. Určite stojí za pozornosť aj denimová sukňa. Možno vás to na prvý pohľad nezaujme, ale stylingy sa čoraz viac odkláňajú od „dokonalosti“ a hľadá sa akási „nedokonalosť“. Aj preto sa mnoho outfitov „rozbije“ napríklad kovbojskými čižmami. 

Jeansové šortky rovného strihu

Ak ste si ich v obchodoch ešte nevšimli, isto sa tak stane najbližšie dni. Jeansové úzke šortky rovného strihu na štýl cyklo šortiek ovládli tohtoročné trendy. V kombinácii s teniskami a košeľou môžete dosiahnuť aj takýto štýlový vzhľad, ktorý je na víkendové dni ako stvorený, veď posúďte sami. Známa značka New Balance oslavuje v máji tzv. Grey Day. Práve sivé tenisky ponúkajú priestor na kreativitu a vlastný styling. V edícii Moon Daze sa nachádza aj model 550, ktorý odráža vzhľad Mesiaca a jednu z jeho fáz. Sivá farba je jednoducho jedna z vlajkových a ponúka možnosť vytvoriť s ňou jedinečný osobitý styling.

Neprehliadnite: Šatkové obsesie: Na leto je tento doplnok must-have, pozrite sa ako ním dokážete variovať

Rovné jeansy

Neverending klasika, ktorá preslávila už nejeden pár a nikdy nevyjde z módy. Rovné jeansy a biele tričko. Nič zložité a pritom jeden z najsilnejších stylingov vôbec. Tento rok sa nosia tričká a topy mierne nad pupok. Pri takomto stylingu tak dochádza k ešte väčšiemu umocneniu štýlu. 
Legendárne jeansy Levi's v novej podobe 501® _81 sú dôkazom toho, že práve tento trend obstojí v čase. Tento model oslabuje 150 rokov a dokonca už pred desaťročiami ich označil Vogue za jeansy, ktoré sú najlepším oblečením pre ženy počas prázdnin na ranči, čo bolo vtedy najpopulárnejší trend trávenia leta.

- Najčítanejšie -