Presunúť na hlavný obsah

Sexuálne túžby, ktoré vám muži nepovedia nahlas: Áno, toto chcú robiť aj ženatí chlapi

Partnerské vzťahy

Muži zväčša nemajú problém otvorene hovoriť o svojich sexuálnych túžbach, no sú určité veci ktorých sa stránia. V čom majú tak trochu rešpekt povedať vám to nahlas?

Sonda do mužských tabuizovaných fantázií

Všetci máme rôzne fantázie a svet sexu v tomto nie je výnimkou. Zaujímavé je, že typy sexuálnych dobrodružstiev, ktoré si predstavujeme, dokážu veľa napovedať aj o tom, ako sa pozeráme na seba a na svet okolo nás. Hoci každá fantázia je jedinečná, zistilo sa, že o niektorých, áno aj muži nechcú veľmi hovoriť.

Neprehliadnite: Myslela som si, že môj muž je láskou môjho života: Táto jedna udalosť však ukázala, že ho vôbec nepoznám

Väčšina z nich spadá do jednej z troch kategórií: skupinový sex, BDSM (spútanosť, dominancia/podriadenosť, sadomasochizmus) a experimentálne dobrodružstvo. V rámci týchto klasifikácií sú u chlapov (aj tých ženatých) najobľúbenejšími fantáziami trojky, otroctvo a skúšanie nových extrémnejších pozícií, prípadne sex na nových miestach.

Sexuológovia prišli na to, že muži s rôznymi povahami, majú tendenciu fantazírovať o veľmi odlišných veciach.

Napríklad tí extrovertnejší a otvorenejší, viac fantazírujú o skupinovom sexe a nemonogamii. To dáva zmysel, pretože radi spoznávajú nových ľudí.

Mohlo by vás zaujímať: Urobila som všetko, aby som ho potešila: Po rokoch som zistila, že mi vzal všetko a ja som mu to dovolila

Naopak tí introvertnejší menej fantazírujú o BDSM, nevere a sexe bez emócií. Nechcú nikomu ublížiť a chcú prežívať všetko, so svojim parnterom, teda skôr sa sústredia na netypickejšie pozície, či sexuálne dobrodružstvá na nových miestach. 

Faktom však zostáva, že aj medzi dvojicou by takéto veci nemali byť tabu. Zdieľanie sexuálnych predstáv vás ako pár určite môže zblížiť a má potenciál okoreniť veci v posteli. A to v značnej miere. 

Neprehliadnite: Myslela som si, že môj muž je láskou môjho života: Táto jedna udalosť však ukázala, že ho vôbec nepoznám

Zdieľate s partnerom svoje sexuálne fantázie?

spolu hlasovalo 308 ľudí

Áno
118
Nie
190

- Najčítanejšie -