Presunúť na hlavný obsah

Muži narodení v tejto hodine patria medzi najkomplikovanejších: Sú obrovskými kritikmi a od partnerky majú často nesplniteľné očakávania

Partnerské vzťahy

Majú obrovské očakávanie od seba, ale aj od ostatných. Práve preto je život po ich boku všetkým, len nie prechádzkou ružovou záhradou. S kým budete potrebovať veľkú dávku trpezlivosti?

Život po ich boku vám dá zabrať

Sú otvorení, optimistickí, ambiciózni, zodpovední, energickí, no zároveň neuveriteľne nároční na seba a svoju partnerku. Majú jasno vo vlastných silných aj slabých stránkach. Možno aj preto, že ich dokážu jasne definovať ich očakávania bývajú príliš veľké. Ak si dajú niečo ako cieľ, neupustia od toho, kým ho nedosiahnu.

Neprehliadnite: Myslela som si, že môj muž je láskou môjho života: Táto jedna udalosť však ukázala, že ho vôbec nepoznám

Ide o prirodzených vodcov, ktorí v sebe nesú neustálu potrebu uznania a obdivu. Ich úsilie a snaživosť je takmer vždy odmenená. Keď sa to nestane, dostávajú sa do depresií a frustrácie. Toto všetko však prenášajú do vzťahu a najmä na svoju polovičku. Od nej tiež očakávajú 100% výkony. Ide o mužov, ktorí sa narodili medzi 10:00-12:00. 

Práve oni sa považujú za najväčších kritikov. Od ženy po svojom boku mnohokrát chcú nesplniteľné veci a na jej plecia nakladajú viac ako dokáže uniesť. Pokiaľ niečo nerobí partnerka vrámci ich predstáv, dávajú jej to pocítiť. 

Mohlo by vás zaujímať: Urobila som všetko, aby som ho potešila: Po rokoch som zistila, že mi vzal všetko a ja som mu to dovolila

Život s nimi naozaj nie je prechádzka ružovou záhradou a budete sa musieť obrniť veľkou dávkou odhodlania a trpezlivosti. Je len na vás, aký postoj voči nim zvolíte, ale jedno je isté. Netreba sa úplne poddávať ich očakávaniam. Jediný, kto bude trpieť ste vy.

- Najčítanejšie -