Presunúť na hlavný obsah

V minulosti to bol Adam Bardy, tento rok si titul najkrajšieho Slováka odniesol Tomáš Benko: Čo týchto dvoch idolov žien spája?

Slovenské celebrity

Slovensko sa nehrdí len krásnymi ženami, ale aj mužmi. Rok čo rok teda nespoznávame iba kráľovnú krásy, ale i najkrajšieho Slováka. Rok 2023 znamenal výhru pre Tomáša Benka, pred deviatimi rokmi bol držiteľom titulu Adam Bardy. Čo majú títo fešáci spoločné?

Meno aktuálneho muža roka bolo viacerým známe ešte predtým, než sa stal najkrajším Slovákom. Tomáš Benko bol totiž jedným zo súťažiacich v show Survivor, ktorú si nepochybne užil. 

Krátko po tom, ako show opustil, odcestoval do zahraničia. Rodák zo Žiliny je skrátka dobrodružný typ, miluje objavovať a posúvať svoje hranice. Rád skúma svet, spoznáva poklady prírody a v neposlednom rade aktívne športuje. 

Výsledky jeho tvrdej driny v posilňovni skutočne vidno, Tomáš je nositeľom vypracovaného tela, ktoré je priam výstavné. Lásku k športu má v sebe zakorenenú, napokon väčšinu svojho doterajšieho života zasvätil hokeju.

Prečítajte si: Lásku k fitness našla ako 8-ročná, dnes je viacnásobná majsterka sveta: Tatiana nemala život ako rovesníčky, no nemenila by nič

Je to práve športový duch a pozitívny vzťah k prírode, čo Tomáša Benka spája s niekdajším nositeľom šarpy najkrajšieho Slováka - Adamom Bardym. Obaja berú posilňovanie ako súčasť životného štýlu, šport im prináša radosť a krásne telo je len bonusom. 

Páči sa vám najkrajší Slovák roku 2023 Tomáš Benko?

spolu hlasovalo 143 ľudí

Áno
84
Nie
59

Benko bude reprezentovať Slovensko na svetovej súťaži Mister Supranational, ktorá prebehne 14. júla.

Neprehlaidnite: Bývalý člen čestnej stráže prezidentky Adam Bardy má našliapnuté na kariéru snov: Aká bola jeho cesta ku sláve?

- Najčítanejšie -