Presunúť na hlavný obsah

Nemá ani dva roky, no už nafotila niekoľko úpešných kampaní: Malá influencerka Isadora Santos žne jeden úspech za druhým

Zahraničné celebrity

Rozkošné dievčatko neoslávilo ešte ani druhé narodeniny, no objavila sa v mnohých detských editoriáloch a kampaniach. Už teraz má takmer 80 000 followerov a naozaj jej mama robí všetko preto, aby sa stala skutočne známou.

Slávna od plienok

Maličká Isadora Santos ešte nesfúkla ani dve sviečky na narodeninovej torte a už teraz je mimoriadne obľúbenou a známou vo fashion biznise. Pred fotoaparát sa prvýkrát postavila, keď mala štyri mesiace a vtedy sa vlastne rozbehla jej kariéra.

Prečítajte si: Vyštudovala Harvard a hovorí 6 jazykmi: Držiteľka Oscara, Natalie Portman, patrí medzi najinteligentnejšie celebrity

Veľké modré oči, plavé vlásky a bacuľaté líčka sú niečím, čo ju charakterizuje a ľudia to milujú. V Portugalsku na ňu tvorcovia detských fashion značiek nedajú dopusiť.  

 

Nafotila množstvo editoriálov, katalógov a kampaní. Na fotkách dievčatko pôsobí, že teraz si to už užíva. V čase, keď bola menšia si určite neuvedomovala, čo sa okolo nej deje. Isadora okrem toho, že je detská modelka sa postupne stáva aj mini influencerkou, na čom jej mame tiež záleží.

Na jej profile aktívne pracuje a pridáva pravidelne množstvo fotografií. Dokonca má dievčatko svoj vlastný media kit. Jej mama túži po tom, aby sa kariéra dcérky rozbehla a mala cestu do sveta reflektorov vydláždenú odmalička. Zatiaľ sa jej to darí.

Neprehliadnite: Netere princeznej Diany majú k svojej tete blízko nielen výzorom: Sestry Spencerové majú rovnaké hodnoty ako Lady Di

Už teraz má takmer 80 000 followerov. Ale otázkou zostáva, či sa to malej princeznej bude páčiť aj neskôr. Predsa len deti sa formujú, takže na to, či o nej budeme ešte veľa počuť si musíme chvíľku počkať.

 

- Najčítanejšie -