Presunúť na hlavný obsah

Najromantickejšie obdobie tohto roka čaká tri znamenia zverokruhu: Pozrite sa, či sa šťastena usmiala aj na vás

Partnerské vzťahy

Mimoriadne pekné a romantické obdobie plné lásky a pochopenia čaká na tri znamenia zverokruhu. Odhaľte spolu s nami, či sa to týka aj vás.

Užijete si romantické momenty plné lásky, pochopenia a vzájomného súladu

Tri znamenia zverokruhu si skutočne teraz užijú jedno z najromantickejších období vôbec. Bude plné lásky, pochopenia, vzájomného súladu a veľkej dávky intimity. Pokiaľ ste sa narodili v znamení Kozorožca, Barana a Leva, naozaj si teraz prídete na svoje. 

Neprehliadnite: Všetci ju chceli do postele, no nakoniec skončila u mňa: Bola krásna a sexy, ale to, čo urobila, neprajem nikomu

So svojou polovičkou si budete bližší ako kedykoľvek predtým. Pochopíte, čo je v živote naozaj dôležité, upracete si priority, čo vám v značnej miere pomôže vo vzťahovej oblasti. Nájdete súlad, ktorý ste na istý čas stratili a ťažko ste hľadali cestu späť, no podarilo sa. Mnohí spečatia svoje spojenie zásnubami, či svadbou, hoci doposiaľ to nebolo u nich témou číslo jeden.

Budete si vychutnávať romantické momenty, prekvapovať pozitívne toho druhého a objavíte vzájomnú blízkosť. Aj v intímnej oblasti sa veci napravia, sexuálne dobrodružstvá budú niečo, čo si vychutnáte v tomto čase vo veľkom.

Čítajte tiež: Astrológovia rozhodli: Tieto dve znamenia vytvoria definitívne silný pár

Naberiete odvahu skúšať, experimentovať a veľkom sa oddávať pôžitkom. Pôjde o akési nové naštartovanie vášho vzťahu, za čo budete vnútorne veľmi vďační, keďže ste dlhšie prechádzali krízou. Tak si to užívajte!

Je pre Vás vo vzťahu dôležitá romantika?

spolu hlasovalo 154 ľudí

Áno
130
Nie
9

- Najčítanejšie -